Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Asi to tak snadné není. Já se jenom divím, že i po těch letech neumíte rozlišit a najít, co je důležité a co ne. Pak tady skuhráte. A děláte, jakoby to forum bylo vaše - no není. Proč nepoužíváte funkci "Zobrazit nové příspěvky"??? Tam to téma nešlo přehlédnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, teď nevím vůbec o čem mluvíš. Já když něco sháním, tak si to najdu, ale když sem někdo něco postne a ostatní neví že to někdo řeší, tak za to přece nemůže ne? Vždyť jsem většina lidí jde za nějakým určitým problémem, něco potřebuje vědět a po tom se pátrá a když to vyřeší už e tu neukáže nebo zase až když něco potřebuje. To že tu nás pár je denně neznamená, že děláme moderátory a že se hrabeme ve všem co sem kdo napíše. To bychom opravdu nedělali nic jiného. Mě už i těch pár témat co mě zajímá dost zatěžuje časově. Ale jak píšu, nevím o co vlastně pořádně šlo, jaké téma nebo co řešíte...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, teď nevím vůbec o čem mluvíš. Já když něco sháním, tak si to najdu, ale když sem někdo něco postne a ostatní neví že to někdo řeší, tak za to přece nemůže ne? Vždyť jsem většina lidí jde za nějakým určitým problémem, něco potřebuje vědět a po tom se pátrá a když to vyřeší už e tu neukáže nebo zase až když něco potřebuje. To že tu nás pár je denně neznamená, že děláme moderátory a že se hrabeme ve všem co sem kdo napíše. To bychom opravdu nedělali nic jiného. Mě už i těch pár témat co mě zajímá dost zatěžuje časově. Ale jak píšu, nevím o co vlastně pořádně šlo, jaké téma nebo co řešíte...

No když nevíš o co jde, tak proč to komentuješ? Někdy fakt nechápu, co jsou někteří schopni vyplodit za nesmysly... S moderátorstvím to nemá nic společného. Využívám funkce dostupné každému. Na TapaTalku nevidíš "Zobrazit nové příspěvky"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptica dělá ještě nějaké úpravy. Tak to bude chvíli trvat. Mně jenom vadí, že ti kecálisti kritizují a sami mají máslo na hlavě. Uzurpují si forum, jakoby na něj měli nějaký nárok, přitom téma s oznámením zde bylo a je. S tímto přístupem se na foru setkávám dnes a denně, tím víc mě mrzí, že zrovna tady a u lidí, kteří jsou zde roky a vědí, jak to tady funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk se asi spatne vyspal. Stringo odpoledne cele forum asi 2h neslo.

Pawouku v Tape ta funkce je, ale ja ji nevyuzivam. Hlasi se mi nove prispevky jen u temat, kde jsem prispival. Nove prispevky z celeho fora fakt nesleduji. A proc? Protoze me nezajimaji. Forum sice neni moje, ale ty obcas delas jako by bylo Tvoje, clovek nemuze vuci foru nic kritickeho rict. Jsem pouhy uzivatel a ano nic za forum neplatim, plati za me ty reklamy co tu na me skacou. Forum by ale samo o sobe bez nas nic neznamenalo. Resp. by bez nas ani nebylo. To je treba si taky uvedomit. Stacilo odepsat ze se to ukazalo jako info prostrednictvim noveho prispevku a tech reci okolo kdyby sis odpustil nerekl bych ani popel.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele, potrefená husa se ozvala - samozřejmě, každý se zajímá jen o to svoje. Nejde tady o nové příspěvky, ale o nové téma. Tak mi neříkej, že se nezajímáš ani o nová témata? Pokud tomu tak je, je to jen tvůj problém. Reklamy? Jaké reklamy? Já žádné nevidím. To je váš problém, že je neumíte obejít. A že by bez vás forum nebylo? Ale bylo, zase si nemysli, že jste jediní na světě a všechno se točí kolem vás, nebo mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku máš pravdu v tom, že téma ohledně upozornění je (já o tom ale nevěděl třeba a to tu jsem už pěkně dlouho). Na druhou stranu, bylo by tak složité nastavit upozornění formou "all user message"??? Podle mě nebylo, protože to funguje na mnoha jiných fórech.

K tomu obejít reklamu, teď myslíš co konkrétně? Buď zaplatit členství nebo nezaplatíš jiná možnost není, nebo snad porušuješ etický kodex chování a rušíš reklamu SW třetí strany? Když si zadam na TapaTalk nová témata, chrlí to má mě úplně všechno a to já jako uživatel opravdu nepotřebuji (to snad musíš uznat že mě nějaké Fabie, Citiga nebo jak demontovat tapec kufru u Rapida fakt nezajímá) to zajímá tebe jako moderátora. Jestli jde fakt jenom o tohle, tak je ta diskuse k smíchu, navíc tady se plká o hownech už asi 2 roky, že zrovna tohle tě vytočilo, to mě zaráží a sorry, že jsem se zeptal o co tu zrovna jde.

Jinak já osobně si nemyslím, že bez nás by fórum nebylo (no bez Petrrra asi jo, protože ten nic do vínku fóra nepřinesl, jenom pláče nad svým mindrákem z koupě Rapida [emoji23] ) ale taky si myslím, že to co tu mnozí z nás dělají (sdílí názory ne ve svých osobních tématech, ale věcné rady k problémům v technice) je pořád lepší nevědět o oznámení admina, než když sem 70% lidí přijde, vyptá se na to, co potřebuje a ani se neobtěžuje googlit, nebo použít vyhledávač tady na foru a už je tu pak nikdo nevidí [emoji6]

Jinak chlapci, v Plzni je 12°C a včera sněžilo, to počasí je nějaký divný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku mir, nerad bych zabihal konverzaci jinam nez bylo mysleno. Tobe v PC neskacou bannery ruznych shopu s dily atd. ? Ano mam AD block nainstalovan, ja ovsem toto jen konstatoval nic proti reklamam nemam. Z neceho to forum zit musi. A ano mas pravdu ze se opravdu o nove prispevky nezajimam, pokud na nej nekdo neodkaze v ramci reseni nejakeho probiraneho tematu. ( viz. Tva mazivarska poradna, VIF atd..). Co se tyce nas uzivatelu, nemyslel jsem konkretne sebe, tebe nebo Stringa, ale vsechny uzivatele co sem na cele forum chodi. Tedy doufam ze jsem vse vyjasnil sve myslenkove pochody a vse bylo pochopeno spravne. Hola vymena nazoru jak to vidim ja a jak to vidis ty aby nedoslo k nejakym nedorozumeni. Proste se mi trochu nelibil hned tvuj utocny styl na banalni poznamku o zaslani infa do zprav o pripadnem vypadku. Vsak jde o hovno a netreba se v tom dal pitvat. Jinak potrefenej houser kdyz uz [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...