Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Moderní popelnice utrpěla kámen po cestě do práce a už se to rozlezlo do půl okna :-)attachicon.gifDSC_0369.JPG

A pár jeřábu attachicon.gifDSC_0370.JPG

Pozor na to, za to ti v CR muzou sebrat malej technicak, co teprve v nemecku.

Co mas s tesnenim? Ze by tesnenicko ala Rapid? Na Radicku uz seru, az se uplne vojede, necham si ji obsit kvalitni kuzi a ne tim co Skoda za kuzi povazuje. Hold kvalita Simply se pozna to je jasne.

Nebudu tu psat o tom jak je Skodovka na hovno, to bych se opakoval :D, je to uz u vsech aut (ale Skoda bude jedna z drazsich). A proto ja rikam, nema tedy smysl koupit polotovar a dodelat si ho sam? Dle svych představ? Kdyz si vezmu kolik casu a peněz to stalo Clinta, Peetra apod...

DACIA!

Aktualne resim i30, cekam na nabidku a kdyz bude mimo, tak beru tu Dacku - tam se muze posrat jen motor 0.9 TCE a nebo to zrezne.

Tak to musím zítra taky kouknout, nezdá se mi že bych to měl nějak viditelně ošoupané...

Jinak dneska jsem byl na největší vrakárně Škoda na Plzeňsku zkusit štěstí a nakoupit par věcí za které v ŠA chtějí majlant... kolečko nastavení sedačky, malá přihrádka řidiče na palubce, rozbitý climatronic a střešní anténa a nemají nic, jel jsem na jisto a odjel s prázdnou, prý jde na dračku úplně všechno, auto jim tam 14dní nevydrží. Mají lechařinu, mají takové ty interiérové tapece, sedačky, mají světla (dost drahá) no a jinak nic moc... kdybyste někdo věděl o nějaké z napsaných věcí (občas se někomu něco doma válí ), tak dejte vědět

A to stale a porad rikam. Na Skodovku sezenes leda velky Hov**. Za rozumnou cenu, v rozumny kvalite. Problem je ten, ze vysoka poptavka prevysuje nabídku. U konkurence je to stejne, takze kecy jak na Skodovku sezenes vse... bez znameno leda prt a pres zname sezenes i na konkurenci, takze tohle trvzeni mozna platilo za rudyho kmera.

Dnes zaplacena daň z nemovitostí za garáž = 326 Kč. Nějak to leze pořád nahoru. :kol-34:

Ja platil 192Kc za barak :D, mas luxusni vilu na auto ne :D

Ad plasty,

Je to mozna i tim, jak lidi pouštěj ty pasy po odepnuti. To bych vzdycky lamal pazoury kdyz se odpichnout a pas pustej. A PS, lidi jako ja co sedi vzadu a sloupek maji vedle hlavy, s tim asi budou mit mensi problem, nez ti, co se lepi na volant, to pak musi hodne vykruzovat pri zapinani.

A tady poradim Skodovce - beztak to tu 90210 cte - je to kvuli bezpecnosti. Tvrdsi plast by narezaval naopak PÁS!

Ps,

Rikal jsem ze na Felde upadly pedaly? :D, vyrobni vada, pry v autoskolach a rocniku Feldy 99 ty pedaly padaji co rok, maximalne daji 2 roky. Spojka a brzda jsou na jedny osicce a tam nekde je plastovy!!!!! valec, co se rozlame a pedaly padaji. Na konci osicky je navic tenka zelezna zavlacka (tenka jak ten kovovy kryt na zapalovaci, jeste tenci), ktera drzi celou osicku, aby nevyjela. No a kdo povoli driv, ten vezme s sebou toho druheho a pedaly leti smerem dolu :D a doleva.

Dily cca za 70Kc, oprava opravdu narocna, hlavne co se tyce prostoru u pedálu a přístupnosti. Dalsi revize to maji pry vylepsene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio-Mám v zadku co za to berou v čr a nebo dávají v Německu jsem totiž v Belgii a tady vládne totální anarchie.

Ještě přemýšlím že to nechám udělat tady, už je to prasklý napříč celým oknem a docela mám obavu že se to rozjede v totálního pavouka.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli ti vede Belgie az k baraku, tak to je pak cajk.

Tvl jasný že ne ale za posledních 15 let mě zastavili cajti 2krát v Německu a Toť vše.

nesmíš bejt tak připosranej a kdyby náhodou tak to hned hodím na ně že mě to udělali oni :-)

a teť jsem volal za kolik mě to vymění tady prej 500E :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se sem chodim bavit na foru jak se ty slupky rozpadaji. Clint uz zase meni neco, ale to je normalni a vsechno v naprostem poradku u auta za 700tis..

Skutecnost je ale takova ze sem chodim spis kvuli lidem na pokec atd. A kdyz se pri tom nahodou dozvim co se zase kde sere tim lepe. Nejak ani nesleduji nova vlakna atd. A forum neprochazim. Sleduji jen ta vlakna co mam ve sledovanych uz roky. Ono to za cas cloveka srejne prestane bavit, vsechno sd resi stale dokola jak pribyvaji novi majitele apod.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to co měním jsou malichernosti, měním je jen tak z nudy, když už je to v záruce, tak ať to využiji [emoji6]

Jo kapitáne, Ultrasmyky jsou úplně super, řežu zatáčky jako nikdy předtím a stále čekám na to, kdy se to utrhne, jak jsi psal a ono to drží na asfaltu jak přibité. Jsou i krásně tiché. Musím říci, že super koupě a příště zase Barum.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 njn co naděláš, je to něco za něco. Lehčí auto, s oturbeným 4 válcem. Bohužel se to dohání těmahle píčovinama, vypnout diagnostikou nebo vytáhnout z konektoru.

ale za ty peníze co ten focus a podobny hot hatche dokáží je super.... jasně že že Ferrari s V12, nebo různé V8 bi turbo od merglu, maserati apod budou lepší..

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam treba Barum zimni na obou autech a nemohu tvrdit, ze by staly za hovno. Jde take o pomer cena vykon a ten si myslim ma Barum good. Zase furt lepsi Barum nez nejake ptotrktory z Baumaxu nebo noname znacky z Ciny. Letni mam treba Dunlop a kdyz vemu lehce rychleji kruhac tak uz piskaji na suchu. Zimni za stejnych teplot a podminek ani nepiply.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 njn co naděláš, je to něco za něco. Lehčí auto, s oturbeným 4 válcem. Bohužel se to dohání těmahle píčovinama, vypnout diagnostikou nebo vytáhnout z konektoru.

ale za ty peníze co ten focus a podobny hot hatche dokáží je super.... jasně že že Ferrari s V12, nebo různé V8 bi turbo od merglu, maserati apod budou lepší..

FoFo je OK, myslel jsem to na ten umělý zvuk. To je fakt tuzing jak prase. :kol-44:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuk u benzínu i když jde jen o čtyřválec je o výfuku. Šetří se a dohání se to reprákem nebo klepáním ...

ani ne. poslechni si někdy na živo pořádnej motor.

 

tady kamarádovo McStradale.(odbočoval doprava)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...