Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motos jezdí ještě po staru....na benzín....;)

 

Petrrr si zase vymejšlí důvody, proč nejet...nejdřív to byla manželka, kdyby náhodou rodila sousedovi sviště, ale ona nerodí, tak přemejšlí, proč nepojede :D

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Sabiza napsal:

 

U Tebe je ovšem problém, že člověk čas od času neví, zda kecáš z hladu nebo ne. Nic, jdu Tě dál raději ignorovat. :D:D:D

 

To máš z toho, že to všechno čteš...

Já jak vidím jeho avatar, vím že je zle a je to na celovečerní četbu :kol-140:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejte ty vase sunky. MHD ma budoucnost. Uz chapu praci Stana.[emoji23]

7a7f53cc94f7469227ed8792e0795827.jpg&key=53241d82f0f8fee8a29cba5e007edf52312de87b67f78f07a75b18137548e218


Uprimne bych nechtel byt ta holka a pak ten, co by se k tomu mel priblizit. Z prazsky MHD by byl zanet mocaku (jen ofouknuti) to nejmensi.

 
To máš z toho, že to všechno čteš...
Já jak vidím jeho avatar, vím že je zle a je to na celovečerní četbu :kol-140:
 
 


Mam to stejne, take jista individua nectu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já to sleduji každým dnem, každou hodinu už tři roky, celou tu americkou politiku a zmanipulovaná média. Kvůli tomu ani nekoukám na naše zprávy, ale sleduji něco uplně jiného. A vítězství Trumpa je logické, naopak nelogicky mi vycházelo z mnoha důvodů, proč by to měla být ta válčení chtivá babizna. Takže za mě to není jednoznačně jedno, naopak je to strašně důležité, že vyhrál on. Protože se může opravdu hodně věcí změnit k lepšímu.

 

Co bude říkat Kim? No ten nebude rád ani za jednoho z nich a dál bude strašit a vyhrožovat....tam se nic nezmění.

 

Tohle musí bejt pro našeho kinderPetrrra, jakožto prdelolizce opičákova strašná rána. Myslím si, že sedí doma v křesle, tupě zírá na obraz Obamy v obýváku, který visí hned vedle tapety RAMky a přemýšlí, že se odpráskne :D

 

Naopak já slavím, já jásám, otvírám šampáňo!!! To je můj den, slunné krásné dopoledne :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmanipulovaná media.... to je oblibena mantra zemana a trumpa... cili vlastne ne, ted uz to není demokracie.. ale každý, kdo napise proti me, je automaticky zmanipulovany :-D a uz v tu chvili clovek vi, ze bude nasledovat, jak trump vse vyresi :-D

 

(a pak se taky dozvi, ze jedina nezmanipulovana media jsou sputnik, parlamentilisty, ac24 apod :-D)

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...