Clint

Clintův pirátský klub

53 175 příspěvků k tomuto tématu

Jj a pak prijde ICar co sicialni neplati zadne zdravotni si plati nejake minumum 800kc a pritom dostane stejnou peci jako ja co platim jak mourovatej. Pak ten samej icar prijde do VW a ma 30% slevu a auto v podstate bez DPH. Ja kdyz uhadam 10% tak muzu radosti skocit z okna. To je ta spravedlnost.

To dela ten posranej TT ne telefon.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to bral nepodnikatel, tak je to o 80.000,- drazsi

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo tak to je pěkná slevička - já ovšem nemohu využít slevu na IČO, takže už to tak hezký není.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

si nějaké číslo vymysli na objednávku :D:D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Jj a pak prijde ICar co sicialni neplati zadne zdravotni si plati nejake minumum 800kc a pritom dostane stejnou peci jako ja co platim jak mourovatej. Pak ten samej icar prijde do VW a ma 30% slevu a auto v podstate bez DPH. Ja kdyz uhadam 10% tak muzu radosti skocit z okna. To je ta spravedlnost. emoji3.png

To dela ten posranej TT ne telefon.

A ze taky nejedes na IČ, když je to tak super?:-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vid. Taky se divim. Ja jsem ovsem clovek co rad pomaha. Tedy mym zamestnavatelum k lepsim autum, lepsimu bydleni, k luxusnim dovolenym a statu k lepsimu vyberu dani. Takovej jsem ja.
Kdyby byli vsichni ICari, nikdo by neplatil dane a brzo by to tu bylo jako dnes v Argentine.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takové zaměstnance mám rád.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jj, vsak oni me take. Sve misto u kopirky, pul h denne prestavku vcetne casu na WC. 10h denne prac. doba s narokem delat i 12h denne bez naroku marodit s platem uklizecky v Praze. Presne tedy tak jak ma byt.

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo to víš, nemohou se mít všichni dobře, to nikdy nebylo, není a nebude. Kdo má koule má se lépe, kdo je nemá, musí hákovat jako mi... Tak to prostě je.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tohle mám taky v plánu, ale mě přijde, že to profukuje i kolem oken a tohle to nevyřeší. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
já mám přezutu už od půlky března, protože se na tom nedá jezdit. A už sem stačil projezdit 2 sady použitých gum

Ja mel taky 3 gumy na tyden, nastesti uz 5 let jezdim bez gum.

Dneska jste šmejdi tu účast pěkně odflákli. B)

Kdo zklamal :

Plačka, chlastal s Vencou u nádraží krabičák v bistru. Pancho, ten zničil zase kolo o obrubník a Fabie mu nevoněla. Pawouk se učil malou násobilku k maturitě, kterou stejně neudělá. Sidcz si zase spletl den, myslel, že je včera. Tomiikk píchal brejlaté patnáctky na diskotéce. Kokta neměl hotovou trvalou a měl v dětském pokoji nahatého nabíječe. Rádiuse nikdo nepozval osobně, ještě teď na to čeká. Sabiza se lekl sněhu, který stihl ráno roztát.

Takže díky Motosovi, Kočkaginovi za svezení stříbrným sršněm s vlastnostmi houpacího koně , Ozimu díky a Stanovi, že oželel noční směnu na Ikarusu. Bylo to super a příště zajdeme na to kolínko

Kdyz ty ocas a nedas vedet...

já nikdy netvrdil opak.. po tom co jsem do ní přesedlal po osmi letech z Renaultu jsem ze spousty věcí unešenej..

Se nedivim, byt 3x v tydnu v servisu a mit kafco zdarma, taky by me unaseli.

Jo tak to je pěkná slevička - já ovšem nemohu využít slevu na IČO, takže už to tak hezký není.

Muzes a muze kazdy, udelej si zivnost, stoji to par kacek a hned ji pozastav - mas vyhrano. Muzes si udelat pausal za 50% ceny bez smlouvani a ted teda evidentne dostanes i slevu na VV, aniz bys o ni projevil zajem.

No tohle mám taky v plánu, ale mě přijde, že to profukuje i kolem oken a tohle to nevyřeší. 

Jo, sleva na VV to profukovani kolem oken podle me vyřeší, prejdes ze Skodovky do auta - VV.

Stringo jak prosimte muzes napsat ze notebook je na práci? Notebook na praci je notebook zapojeny do dokyny (pripadne propojeny s ni max jednim vodicem), v dokyne je pichly monitor, mys, klavesnice, internet (ale wifi v ntb je dnes uz taky v poho) a hlavne napajeni. Pripadne i dalsi periferie co ma clovek doma - treba tiskarna. A to se opet dostavame k tomu, ze takto zapojeny notebook je vlastne klasicky stolni počítač.

V otazce mobilu jsem na tom byl obdobne jako Pawouk, argument nabijet jednou za 14 dni VS obvykle kazdy den... ale pak jsem si pořídil Iufouna 4 (tehda vybehovka, byl uz 4S), pac ty dva az tri dny da, navic maly displej 3.6' a kompaktni rozmery. Tim jsem zjistil ze smartfoun je fajn. Clovek si neco procte v tramvajce, pripadne zahraje... ale ten system, to je zlo. Tak jsem presel na 4' Android a bylo jasno - dalo se s tim pracovat lip - napriklad fotky byly vetsi a dalo se lepe zoomovat atd. A dneska mam uz placacku jak ostatní a nemohu si to vynachvalit. Navic na 5' displeji se da uz rozumne pripojit na RDP a nouzove neco opravit - vhodne kdyz ma clovek pohotovost a nema u sebe tablet. Notebook tak v podstate uz vubec nepotrebuju a jen lezi v batohu. Beru si ho jen na prehravani filmu u rodicu a treba ted jsem byl na dovolene a tam jsem bral uz jen tablet - VPN domu, VLC a filmy se smazily jak bych to delal na ntb... takze dnes je ntb uz prezitek a argument typu ze je vhodny i na prenos dat je taky blbost, v dobe cloudu (a sifrovani dat; coz by mel kazdy soudny clovek na ntb delat tak jako tak) a externich úložišť (fleska, hdd). Maximalne na word je ntb lepsi nez tablet, ale zase jsme u te ergonomie, ktera je k h*, takze na rozsahle upravy ve wordu ntb jako nouzovka ok, na drobnou zmenu tablet staci a prohlizeni wordu a excelu na tabletu na schuzkach praktikuju uz dnes a je to v poho.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rádiusi, tak probůh nejsi blbej snad a čteš forum, což vidím, podle tvých reakcí na naše příspěvky. Takže zcela určitě nemineš půlmetrové červené upozornění v našem vláknu, že se chystá a hlavně kdy se chystá náš pravidelný sraz.....;)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Že se rozčiluješ, škodovku to ani nemá, ale zato keců hafo...

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Radius to Clinte ale čte týden po srazu

Notebook je na práci pohodlnější než foun nikde jsem nepsal nic o tom, že je to jiné než klasické PC... Jinak já mám 5,5" foun a jak píšeš, dneska na tom udělám skoro všechno...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 15 minutami, Clint napsal:

Rádiusi, tak probůh nejsi blbej snad a čteš forum, což vidím, podle tvých reakcí na naše příspěvky. Takže zcela určitě nemineš půlmetrové červené upozornění v našem vláknu, že se chystá a hlavně kdy se chystá náš pravidelný sraz.....;)

Komu není rady, tomu není pomoci. Je to stejný každý měsíc.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele Radiusi, já ti nevim ani s renckem jsem nebyl nijak extra v servisu, je tedy pravda že co dva roky před technickou se měnily čepy..ale jinak jenom spotřební věci...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nectu, mel jsem hodne prace, tak se makalo, pak dovolena, dalsi prace se nakupila a ted sem vlezu a je po srazu. Predstav si kdyby jsi odjel na dovcu a letiste se kvuli tobe zavrelo, taky bys pak nestihal :D, to by bylo letadlo co 20s a jeste s poradnou porci dat.
Radius to Clinte ale čte týden po srazu

Notebook je na práci pohodlnější než foun nikde jsem nepsal nic o tom, že je to jiné než klasické PC... Jinak já mám 5,5" foun a jak píšeš, dneska na tom i dělám skoro všechno...

Tj, ale tys psal ze notebook je na praci (nic o mobilu; to jsem jen dodal ja, ze dnes naopak lze i jiz spoustu veci s obdobnym komfortem poresit i na mobilu) Znam spoustu lidi stejneho nazoru a nakonec dopadli tak, ze chteli delo s grafikou, kdyby nahodou treba meli chvili, tak ze i zaparej. Takze ntb neni ani nahodou prenosnej, ale prevoznej, vydrz baterie tim padem take neoslni, hlucnost z principu veci take neni zanedbatelna a s tou praci to dopadlo tak, ze pulka ma klasicke ntb, tedy prevozny ntb priveze domu a nastrka do nej 6 kabelu a sedne k 'k pc', druha polovina koupila alespon nejaky Delly apod a tedy maji alespon vicemene pohodlnou dokynu, ale take vlastne sedaji 'k prevoznemu pc'. Tedy vsechny hlavni argumenty pro ntb padly. Naopak ja pred 10ti lety volil ntb na konzumaci obsahu s vyhledem do budoucna - ne na praci ani hrani, tedy maximalni vybavu, vykon cpu, integrovanou grafiku (zadna grafika v ntb neda vykon a komfort tech v pc a jeste stejne nejdou snadno vymenit, takze po roce uz je ntb stejne jen 'na praci' a ne na hry), vydrz baterie a po 10ti letech mam ntb ktery na puvodni baterii vydrzi 4h, cpu stale bez problemu utahne BR ripy (zkousel jsem bezne dostupny sample na netu co mel 40Mb datoky tok ve full HD), mam Nku wifinu (ne AC, ale stejne nemam zadne AP a narust vykonu je maly a cena AP je dnes kolem 2tis za holotu, oproti 700 za luxusni N) a 1Gb sitovku - tedy dnesni standard (pred 10ti lety luxus). NTB stal tehda 25tis a vsichni co kupovaly obdobne, ale zamerene i na hry i uz maji davno za tu dobu i treti NTB za podobnou cenu a drive mely polovicni vybavu co ja a platili kolem 30tis. Navic mam i konektor na dokynu, rikal jsem si co kdybych PC jednou opustil... a to se stale nestalo a nestane.
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koukam ze mi dal Kokta LIKE a pak jak napsal Clint tak to rychle stahnul, hold kam vitr, tam trvala :D

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

protože si začal psát že android je suprovej, tak na to ti lajk nemužu dát :D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Clinte, navrhuji další termíny srazu dát na úřední desku v New Bubu, MHMP a spolku ochránců lizpičů. Možná by se hodilo vyvěsit letáček v Dacia servisu.

6

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No do Dacia servisu budu jezdit jen 1x rocne na garancku, to si me pletes s Clintem a Skodovkou :D, takze bych informaci stejne nemel.

Kokto mozna zmenim nazor, aktualizoval jsem telefon na Android 6 a ta cubka mi zacla sama aktualizovat po 4 dnech aplikace, ktere mi tam cekaly, pac jsem nesouhlasil s rozsirenim prav. A co na to Google?

Nic, muzete prece opravneni zakazat, no a kdepak asi tapatalku zakazu smirovat v telefonu (kdo vola, kdy vola, spousteni po startu).
Zakazal jsem volani i galerii a ejhle, nejde zapnout. No to je gol.

V novym tapatalku ani nejdou vkladat fotky.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To jako někdo fakt přešel z novodobý škodovky ( 2000 a novější) do Dacie? To jako pomatení smyslů nebo to má jak spotřebák, dva roky a pak do šrotu?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

proč by ne? stejně většina lidí má stejně v oktavii nějakej dehet jako 1.6 TDI :D

jako náš dodavatel, jezdí ročně 80000-100000km a prosil o 2.0 TDI alespon a stejně mu dali mrdku typu 1.6 TDI.

Upraveno uživatelem kokta7
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no tady nejde o motor, ale vždyť je to zevnitř hnusný jak cigánská mateřská školka..

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se