Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já měl gastro i kolonoskopii.

Gastro jen s místním umrtvením nějakým sprejem - prý si injekci berou jen slabší nátury, ale zase mě tehdy hezká sestřička hladila po vlasech...

Kolonoskopie - asi nejhorší je noc před vyšetřením - měl jsem zrychlenou dávku projímadla, účastnil jsem se nějaké studie, abych nemusel čekat několik měsíců na vyšetření - to samotné už bylo kupodivu přežitelné, ale samozřjmě jsem to měl se znecitlivěním.

 

No jsou i lepší typy zábavy nežli tyto...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

Nazdar jitrnice. Naskytla se mi mozna moznost koupit zdenou garaz s elektr. v garazove radovce cca 500m od bytu za 70tis co si myslite. Docela o tom uvazuji. Jedno auto co se vzdy nepouziva by bylo v garazi. Mel bych si kde auta vysavat atd. Navic to pojme par veci z bytu co uz nejsou tolik potreba pac ten byt neni nafukovaci. Pneu a kola ze sklepa atd. Jde o to ze clovek uz je pohodlnej mit auto pred barakem a aby to pak nedopadlo ze tu garaz vlastne nevyuziju..i kdyz tady ji prodam vzdycky v te lokalite poptavka prevysuje nabidku.

No to je slušná cena, za ty prachy má clint jen stříšku s dřevěnejma nohama kam mu leze stále nějaká kuna...:D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Pawouk napsal:

Jdi do garáže, ale nezapomeň, že i ta se dá vykrást. Asi by to pak chtělo zvážit nějaké pojištění? Pokud vůbec něco takové existuje. Já tam nezvanou návštěvu měl už dvakrát. :kol-29:

JJ, potvrzuji, obětí se také staly moje AL "16 Atria, které se určitě dodnes někde točí na nějaké fóbii či hrůmstru.:kol-133:

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pawouk napsal:

Jdi do garáže, ale nezapomeň, že i ta se dá vykrást. Asi by to pak chtělo zvážit nějaké pojištění? Pokud vůbec něco takové existuje. Já tam nezvanou návštěvu měl už dvakrát. :kol-29:

zase na druhou stranu kdo by mu kradl zavařovací sklenice od kompotů.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mohl bych si tam udelat alarm na mobil. A kdyby neco strilim hlava nehlava. [emoji3]
Jinak dnes strycovo Kardiaq a ac nerad musim priznat ze to auto neni zle. Treba po rozbite polni ceste s podvozkem v rezimu comfort a jako v bavlnce, kde bychvs Rapidem vyklepal dusi. No tech multimedialnich kravin propoheni s mobilem vzdy vis kde auto v dany okamzik je za kolik jelo rychlost ard. A jinychkravin to umi nepocitane. Vyhrivany volant super a vyhrivany celni sklo kdy dratky ve skle nejsou, ja je nevidel. Nezavisle topeni parada. Co je diskutabilni je treti rada sedadel a co stoji za hovno papundeklove dvere jako vzdycky. Jina negativa jsem na prvni ohledani nenasel. A na to, ze to je dehet bych vubec nerekl ze je to uvnitr hlucnejsi nez to TSI a to jsme jeli i v rezimu sport. Jizdu co jel stryc do toho muzea a z5 400km v 5ti dospelych a dvou vetsich detech zadne loudani 8litru. Sportak to neni ale line uplne taky ne. Uz s tim jel i 220.. To pohodli je v tom proste zasadni a to je jednoznacne plus. Zadne prkene skodovacke podvozky. Tedy jedine co tak zavady a ty urcite budou jse jen o to kolik a jak vazne. Jinak povedene auto.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...