Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

prosím tě, nechci pochybovat o tvé chytrosti stringo, ale v autorizáku nikdy neměnit turbo... ty tomu tam fakt nerozumí a mění jenom co je napadne...

 

no jo hold, kluci z NDR nezkopírovali na 100% z mercedesu řetěz, kterej přežije cely auto i přes 1milion km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Stringo, kdyz jsi rikal ze ti tam neco cinka, tak me napadla spojka, protoze ta prave u te dvojhmotove obcas cinkat muze a prave kdyz je na pravde bozi. Jenze kdyz pises ze i piska, tak to je fakt divny, to ono nejspis nebude. Nicmene ti nic nebrani spojku zkusit. Zmackni brzdu, zarad jednicku a pomalu poustej spojku, kdyz se auto pere, je to dobry.

 

Pak me treba cinkal svod vejfuku a kovovou cast tapecu v motoru - taky zkus prekontrolovat. Stacilo tam strcit ruku a pomalu se rozjizdet (se seslapnutou brzdou), motor se pak svodem o ruku opiral a bylo jasno.

 

A dalsi perlicka, vejfuk se mi klepal a drhnul sam o sebe, to taky vydavalo nekdy cinkani, nekdy meluzinu... staci vejfuk po castech prizvedavat a kdyz to prestane, tak je to jasny.

 

Symptomy nesedi na sto pro, ale za kontrolu nic nedas.

 

Edit:

se skodovkou mam take spatne zkusenosti, zacalo to opravdou bubnu, kdy mi nabidli opravu jen jednoho kola za 5500Kc, tak jsem se otocil a uz se neukazal (vzdy musis opravovat napravu!) a podruhe kdy mi opravovali bouracku. Predali mi hnus a ja blbec to nejel ukazat na centralu - nikdy vic a pri prodeji to poznali na prvni pohled a co jsem nechal opravovat u Tůmy v Jílovém, tak nepoznal ani odbornik. Diametralni rozdil ve spasovani, kvalite a hlavne cene. Co delala skodovka, do 2 let zaclo chytat zlatou, co delal Tuma, troufam si rict, ze je dodnes jak nove.

 

K tematu zastupovani v ramci pokud:

vec se ma tak, ze oni te opravdu zastupuji a to tim stylem, ze presne protahuji a podobne a podobne a snazi se to uhrat budto na to, ze nemaj poradny dukazy, nebo ze nemaj v poradku veskerou dokumentaci a nebo ze proste prosvihnou rok na reseni.

Kamose si zavolali policajti, ze jel 80 v obci, tak slusne na ne spustil, ze to je hezky, ale kde maj cejch od radaru, tak neco predlozili a on se prave merenim (obecne) zabiva a tak se s tim nespokojil a chtel vic a vic a vic a pak ze jak z fotky pozna, ze to meril tenhle radar a kde je seriove cislo radaru na cejchu atd atd, az mu policajti sami napsali, ze nemaj dostatek dukazu a tak bohuzel nic nebude. A neustale byl slusnej a zadal dukazy - oni mu to musi dokazat a on se nikdy nebranil, ze na ty fotce to je ci neni on, on jen zpochybnoval radar a mereni (dokonce se ptal i na casomiru a kdo meril vzdalenosti atd...).

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, ale mě to právě necinká, prostě to jenom píská a jak se otáčky zvyšují a pak snižují, tak je to jako když v dálce jedede a houká sanitka, prostě peklo, ale všude se zatím shodli na tom, že je to turbo a je to normální, tak fakt nevím už...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi hoši podařila skvělá věc, hledal jsem místo na parkování v Berounské nemocnici, zacouval a že zajedu mezi auta. respektive sjedu z asfaltu na štěrkovou plochu. Takže jsem sjel předními koly a rána, že se mi otevřel na palubce sám kastlík. Byl tam schod jako prase a já ho neviděl :(

Jenže co dál, nazpátek to nešlo, takže jsem sjel ještě zadními koly a zase rána jako hovado. Dost mě zamrazilo, prohlédl jsem to zespoda a ještě pro sichr v servisu na zvedáku a chytly to za předními koly plasty, jeden trochu rupnul a vzadu za zadními koly zase plasty a lehce tlumič vejfuku....naštěstí ramena, nádrž a ostatní OK.....To jsem vůl co? :)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmarjá, samá katastrofa. Clinte, z toho si nic nedělej, to je hned. Mně se stalo něco podobného vloni - vycouvával jsem z polního parkoviště přes takový malý mostek na silnici a protože pro nepřehlednost jsem víc dával bacha, jestli něco nejede, než kudy vyjíždím, začal jsem příliš brzy zatáčet a pravým zadním kolem jsem předčasně sjel z mostku. Rána to byla slušná, až ve mě hrklo, že mám práh v háji a kdoví co ještě. A teď dilema, jak z toho vyjet - dopředu, či dozadu? No vrazil jsem tam za jedna a hup nahoru. Naštěstí to odnesla jen poškrábáním nádrž a nějaký ten plastový kryt.

Motosmane - a kolik že máš najeto?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najeto mám 85 000, 05/2009. Nicméně odešlo vyhřívání lambdy. Důvod byl,že konektor a dráty byly totálně zoxidovaný a obrostlý zeleným bordelem. Konektor se musel rozštípnout,nešel ani rozdělat.

Na levé tyči byl vypadlý "nalisovaný" silenblok. Asi jsem vzal nějakou díru.

Při odjezdu ze servisu mi navíc zarachtal řetěz. A aby toho nebylo málo tak se mi začalo odpojovat a připojovat BT. Asi tak po 1min. Sedím na pivu a snažím se to spláchnout. :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten řetěz teď zase nějak nezlobí, resp. zazlobil jednou i za teplého motoru, ale teď je klid....což je podivné. Tak nevím, uvidím, nechci zbytečně vyhazovat prachy....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to bylo poprvé a u studeného motoru. Doteď to při startu jen cca 2s zahvízdalo než se všude dotlačil olej. Projedu to o víkendu a uvidím. Za 8000 km mám servisní prohlídku. Chlácholím se ujištěním servisu, že při plném počtu razítek je i po záruce kulance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokud vám auto neukradnou jako tady nějaký člen už zná prakticky, ale nebudu psát kdo protože to nikdo určitě neví, tak je vše relativně v pořádku nebo nezruší na skoro na totálku(což se stalo mě)

@motosmane: kamarád to nedávno řešil taky s tím konektorem, ale má nalítáno asi 130k km. tuším že máš androida, zapni a vypni mobil a pak to nedělá, pitomy androidy no..

když se zamyslíme, tak je hrozny co je v autech za píčoviny a skoro to ovzduší nepomáhá, akorát to z nás tahá tunu peněz...

 

když se rozjíždím za jedna, a zatočím, tak něco divně zachrastí a fakt nevím co to je....ale dělá to jenom sporadicky a někdy i když jedu rovně, fakt já nevím...

 

tuším 2012 leden, bratrovo firemní auto na kaši a moje bývalé polo (od toho za pul roku schořela elektrika komplet). sem myslel že toho poláka zmlátím, když jsem to viděl a taky sem měl :-(

IMAG0269.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný díky. Já říkám,když nejde o život,tak jde o hoooo. A když jde plechy,tak je to v poho.

Androida mám. Problém začal po aktualizaci na jelly bean. OFF/ON jsem ještě nedělal. Vyzkouším. Zatím jsem zkoušel restart a opakované spárování. Ještě zkusím jiný operační systém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem dopadl mnohem lépe. Odnesl to zadní blatník, nárazník a trochu disk. A to díky brutálnímu zrychlení. Jinak mě namáčkl na zeď a zrušil obě strany. Popřípadě, kdybych šel na brzdy celý čumák a zadek by zrušili ty za mnou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...