Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

kokto, uděláme jednou test, zavážeme ti oči svezeme tě jednou bez a  jednou s víceprvkem a uvidíme jestli si tak senzitivní, a nebo si to jen vsugerováváš. Já si nemyslím, že víceprvek je tolik o komfortu jako spíš o schopnostech podvozku lépe držet. Thálie nemá víceprvek a když tě svezu a to i v zadu, budeš si přesto myslet, že jsi na vzduchovým podvozku oproti škodovkám. Jednou se budeš muset svést vzadu ve svém autě a možná budeš překvapenej, jak se budeš natřásat také i když třeba o něco méně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně že jde o naladěný podvozku, berte to trošku s nadsázkou jako vše tady :D... u fabie 3 sem prstil světlo,jaká tam je díra... teda menší než u superba, protože superb je mega velkej, tak i velká díra pod světlem :D

 

neboj francouze znám dobře, houpe se to strašně zatáčí to strašně :D a sory, s adaptivním vzduchovym podvozkem od koncernu to nejde ani srovnat :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Francouz je kočár. Na druhou stranu u Thálie opravdu nepotřebuješ řezat zatáčky, při jízdě s Nathálkou vždy najdu u sebe vnitřní klid a kochám se krajinou, páč to ani jinak nejde. Tam kde u Rapida mi vyskočí plotýnka z páteře tady to plavně přejede ani o tom nevím. Navíc zrovna ta Thálie  je kachna a opravdu se to v zatáčkách naklání, ale nevím jak to udělali, auto se sice naklání, ale stopu to prostě drží, když už lokty brousíš přes okýnko o asfalt jak na motorce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viď, je to otrvané, přiznávám, polepším se. tedy od teď ani muk o Thálii. Rozdíl bych tu ovšem viděl, já ji jako Radius nevychvaluji do nebes. A umím si z ní stejně jako z Rapida udělat srandu. Zdaleka to nejsou ani jedno bůh ví jaké vozy, to si ovšem myslím i o Octávkách. Však oni už to tady někteří Octaviáni sami pochopili, že ta jejich herka taky není bůh ví co. Clint by mohl vyprávět na dlouhá vlákna a ne jen on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není pravda, páč já si zasloužím minimálně Maserati a realita je trochu jiná. I když to s tím Superbem sedí, nemohu to zatím ventilovat, informace o tom jak se to sype ještě nejsou, ale nebojím se, že nepřijdou. pak oficiálně zahrnu i Superba. Pořádek musí být. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nikdo se nenajde ze zdejších závodníků aby se šel ztrapnit do autosalonu na okruh s F3 s možností ji vyhrát? Všichni plnou hubu, každej závodník (na dálnici umí jed i 200 rovně) a pak si netroufnou co, pokořit honzu kopeckého. Ono něco jiného mít RSo a šlapat někde na rovinkách na plyn, tady už to člověk musí opravdu umět.  Ale co jsem koukal na ty co to zkusili, musím uznat, že některým to docela šlo a čekal bych větší rozdíly profíka od amatérů. A já za sebe, i když ze sebe nedělám závodníka a ani bůh ví jakého řidiče, že bych si to klidně zkusil, ale bez kamer. nerad bych se ztrapnil před půlkou národa.

 

Je toto vůbec možné? Hustý stroj http://www.novinky.cz/auto/372827-koenigsegg-one-1-s-prehledem-zvladnul-0-300-0-km-h-pod-dvacet-sekund.html

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravda, to jsem zapomněl. To je trochu na hovno. 

kokto, psal jsem že bych si to rád zkusil, ale bez kamer, tedy bych nesoutěžil a ani se o to nepokoušel. Na to tady jsi ty Ozi Pancho atd. co umí jezdit jen rovně.  :kol-28: tam by se totiž ukázalo kdo jen kecá a mele hubou a nebo kdo to opravdu umí v nějakém srovnání. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti přijde divné, však to je v AS, jedinej správnej olej a žádné falso. Navíc dostal 10% slevu  :kol-98:  Jak lidi můžou být tak blbí to nepochopím. To  mi ani Clint nevymluví. Ale co my tady, my se tady máme ještě dobře, že můžeme platit tak drahé oleje, ale co chudáci v Rusku http://www.auto.cz/prodej-aut-v-rusku-by-letos-mohl-klesnout-az-o-50-87832

Tam už chuděry nemají ani na Škodovku, v zemi zaslíbené, kde dnes znamená zítra a kde se mají všichni tak dobře. No ony ty rakety, tanky, ponorky atd. něco stojí, jestli si jako myslíte, že rakety rostou na stromech, to se tedy pěkně pletete a Putin je platit ze svého rozhodně nebude.  :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho nemá čas odpovídat na zprávy. To auto muset zítra jezdit.c3ce94ba403a26e7fcbb2894ba7f29e4.jpg

A ktery, to cerveny nebo to modry? Pres ten bilej vrak toho neni moc videt.

Viď, je to otrvané, přiznávám, polepším se. tedy od teď ani muk o Thálii. Rozdíl bych tu ovšem viděl, já ji jako Radius nevychvaluji do nebes. A umím si z ní stejně jako z Rapida udělat srandu. Zdaleka to nejsou ani jedno bůh ví jaké vozy, to si ovšem myslím i o Octávkách. Však oni už to tady někteří Octaviáni sami pochopili, že ta jejich herka taky není bůh ví co. Clint by mohl vyprávět na dlouhá vlákna a ne jen on.

Ja Thalii nevychvaluju a Hyundai taky ne, dneska jsem skrabnul poklici, na tom samem miste jako u Oktavky a to si vzdy rikam, opatrne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravda, to jsem zapomněl. To je trochu na hovno.

kokto, psal jsem že bych si to rád zkusil, ale bez kamer, tedy bych nesoutěžil a ani se o to nepokoušel. Na to tady jsi ty Ozi Pancho atd. co umí jezdit jen rovně. :kol-28: tam by se totiž ukázalo kdo jen kecá a mele hubou a nebo kdo to opravdu umí v nějakém srovnání.

Myslím že si na vlastni kůži poznal ze i trochu točit volantem dokážu. A ta soutěž to není jednoduché. Už sem to zkusil a nic. A třeba by se ze mne stala hvězda. Az bych se tam začal smát[emoji1]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že si na vlastni kůži poznal ze i trochu točit volantem dokážu. A ta soutěž to není jednoduché. Už sem to zkusil a nic. A třeba by se ze mne stala hvězda. Az bych se tam začal smát[emoji1]

jenze mymame vahove znevyhodneni, ktere u tohoto motoru poznas navic jako bonus :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...