Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ozi: kdy si přijedeš pro chlazení a poncho? Kofola ještě je :D

Pancho: kdy si přijedeš pro gril? Steaky na něm ještě máš :D

Nevím kdy se to povede, někdy v týdnu to budu muset dát. Nebo bych si to mohl vyzvednout v práci jestli tam ještě chodíš ;-)

e089e5428c522ba58b5e0b5f0ab0901b.jpg

Co to je za pseudo RS...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na lokální srazy a zatím co Stringo na naše nejezdí a má tisíc a jednu výmluvu, tak do Plzně na sraz letí jako šílenec a je psanej pomalu jak hlavní osoba srazu :D Dokonce si tam nechává říkat "jeho excelence" a mladí hejsci se mu klaní a Stringo jim podepisuje památníčky.

 

A ještě chystá pro místní kumpány předváděcí jízdy jeho novým kostitřasem :D No a pokud auto ještě prej nebude, tak přijede i busem....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na lokální srazy a zatím co Stringo na naše nejezdí a má tisíc a jednu výmluvu, tak do Plzně na sraz letí jako šílenec a je psanej pomalu jak hlavní osoba srazu :D Dokonce si tam nechává říkat "jeho excelence" a mladí hejsci se mu klaní a Stringo jim podepisuje památníčky.

 

A ještě chystá pro místní kumpány předváděcí jízdy jeho novým kostitřasem :D No a pokud auto ještě prej nebude, tak přijede i busem....

Seš wůl  :kol-46:  už jsem to jednou řešil tady, já do Plzně i když jsem v Práci můžu na 2 hodiny se zdejchnout a zase pak pádim do práce, do Lán je to pro mě na celej den a když jsem pryč, tak to nejde, když přijedu domů po měsíci domů a náhodou je sraz, tak se nemůžu zdejchnout na celej den do prdele, když pak zase měsíc jsem v hajzlu, to snad musíš pochopit i ty... A v Plzni když se to tak vezme, tak jsem ty srazy rozjel já, protože to má pro mě prostě výhodu bydliště...

 

A jinak jo, nechávám si říkat Plzeňský Boos  :kol-31:  jestli mě pěkně poprosíš, možná bych tě nechal se přijet za námi podívat spolu-deheťáku  :kol-28:

 

Teď vážně, jestli to vyjde, tak mám být doma a budu rád, když se nás pár sejde... A navíc to není klasický sraz, spíš každej vyveze rodinku na nákup a při tom pokecáme  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No až to budete pořádat někde v knajpě u pořádnýho steaku nebo kolínka, tak mě nalákáš a přijedu. Pač jet takovou dálku, abych to prostál někde u Tesca na parkovišti, to už není nic pro moje staré pohodlné nohy :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...