Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pancho jedina pouzitelna dalnice u nas je dalnice duchu - jedna za Taborem a druha u Ostravy, jinak to je spatny u nas...

 

ja osobne mam taky radsi okresky, je tam vetsi sranda, akorat vidim problem v tom jak si nakladaky zkracuji cestu kvuli poplatkum a ti nasi dementi nejsou schopni s tim neco udelat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva, dneska je ale krásně a ráno to vypadalo na déšť....Nejste někdo v okolí? Že bychom dali někde kafe? ;)

 

Kokta: však tě neignoruji chlapče, ale nevšiml jsem s, že bys pořádal nějaký sraz někde a někdy....nebo to plánoval?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm koukám, jde ta oblačnost a chcavec v pásu a přímo na Prahu od jihovýchodu na severozápad. Nemine nás to. :(

 

Pancho...díky, ale k tobě nestíhám, večer zase noční. (musim ještě za bráchou odpoledne)

 

Ozi: podložky...ano, přemýšlím o nich. Má to ale i nevýhody. Více se zasírá bok auta a zadní nárazník (více z boku). Navíc otázka, zda nekoupit nějaké homologované kvůli pojišťovně, když totiž přijde problém, pojišťovna hledá drobnosti. Poslední věc, že nelze použít pojišťovací šrouby. O tloušťce jsem přemýšlel a nějak mi nejde do hlavy, že zadní náprava by měla větší rozchod, než přední. Pokud bych kupoval, tak stejně tlusté a max 15mm na všechna kola.... ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono i když budeš mít podložky homologovaný a nebudeš je mít zapsaný ve VTP, tak ti to je stejně k hovnu ;) tuším že HR se dají zapsat.  pojištovací šrouby sou pro dobrý pocit jako zamykání zpátečky.

P.S. sou to nesmysly jako velké kola ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...