Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

základ je elektrický skateboard ;) hold šetřím přírodu, za to vy ne.

Je prokazany, ze elektroauto ma vlivem ztrat ve vedení a dalsich naslednych procesu emise pres 400g Co2

Za pár let nás to čeká také.

Toho bych se absolutně nebal. 1) staci aby 100 lidi pichlo auto do rychlonabijecky na sidlisti a zkolabuje pulka Prahy. 1000 lidi do klasicke zasuvky a je to tu zas. To by uz dnes museli zacit posilovat kapacity a jen posrany jedno povoleni je i na leta... Navic jak lidi z paneláku budou dobijet? 2) chybi tedy komplet sit stanic... Viceme treba na 3 parkovaci mista jedna stanice s 3 zasuvkama.

Cemu bych i veril, auto na vodik. Nalejes to jak 'vodu' a pak si elektrinu vyrabis. Dojezd 500km neni problem. Akorat nvm jak v zime, vykapavajici voda z vejfuju by asi prekvapovala moc casto silnicare, kor kdyz by to mel kazdy.

Nejvetsi problem je tedy co s vodou (v zime hlavne) a jak vyrobit vodik. Vyroba je relativne pracná a potrebuje hodně energie, predpokladam ze neexistuje perpetum mobile a tak se asi neda dostat vic energie z vyrobeneho vodiku, nez kolik se vynalozilo na jeho vyrobu.

Bych řekl že je mi to upřímně úplně u zadku. Protože tím pádem nebudou moct jezdit ani autobusy a jsem zvědav jak budou lidi dojíždět do práce. Na elektromobil za 2 mega prostě mít 80%lidi nebude a nebudou na to mít ani když bude stát 600t prostě to tak je a nikdo snad nebude věřit tomu, že to takhle bude a už nikdo snad nevěří tomu, že tohle způsobila DieselGate. Tohle se jen hodilo greensovým blbečkům kteří teď tohle panické tvrzení křičí do světa...

Busy budou mit výjimku.

Nevim jak R8. Ale lambo a jine italske sracky vic stoji nez jezdi. Svagra min. sef ho mel a dal ho brzo do prdele. Stacilo aby zaprselo a lambo nejelo a to bylo 2x v italii na oprave.

Tvl, koupíš si Lambo a budes jezdit za deste? Znam cloveka, co nejezdi za deste s Oktavkou.

Tak jsem prodal tu velkou bundu na mašinu Motosi, dloho jsi váhal :D No boty už mám taky nové a ted prodávám tu novou helmu od Schubertha, pač jsem za jízdy měl ustavičně dojem, že mi na hlavu přistává vrtulové letadlo ;)

Ted uz zbyva prodat tu hrcku.

Si mě tak hnul žlučí, že jsem si je oblékl.

attachicon.gif20160419_202509.jpgattachicon.gif20160419_202401.jpg

Hm, mramorova podlaha....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta statistika padani ceny vozu v case je taky lehce vycucana z prstu. Jelikož shanim auto, tak mam prehled a napriklad i30 3 lete s 50tis stoji 250tis! Kde to jsme. Kdyz nove je za 325tis. Ja kupoval petiletou Oktavku a tam byla cena nove pres 600tis, budto 620 nebo 650tis. Ja ji mel za 230tis. A Kia? Ojetiny ani nejsou, ani predvadecky. Budto to nikdo nekupujete a nebo jdou tak na dracku. Na webu maji zanovni jen Souly. Beru v potaz oficialni stranky, nejaky bazary typu AAA fakt ne. A u Skodovek jsem se taky koukal a uz nvm presne, jestli mel Rapid 3 nebo 5 let, nalitano asi 60tis a chteli za nej 260!!!! Novej opet ve stejne (lepsi vybave) za 320. Oktavky nema smysl komentovat, vsechny v nafte (ok, par benzinu bylo), najeto 60 tis, cena pres 350tis a interier byl opotrebovanejsi, nez u me desetilete oktávy. Volant lesklej, v zadu sedacky osoupany, predni blatnik viditelne i na fotce lizlej.... No to koupi fakt jen lopata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta statistika padani ceny vozu v case je taky lehce vycucana z prstu. Jelikož shanim auto, tak mam prehled a napriklad i30 3 lete s 50tis stoji 250tis! Kde to jsme. Kdyz nove je za 325tis. Ja kupoval petiletou Oktavku a tam byla cena nove pres 600tis, budto 620 nebo 650tis. Ja ji mel za 230tis. A Kia? Ojetiny ani nejsou, ani predvadecky. Budto to nikdo nekupujete a nebo jdou tak na dracku. Na webu maji zanovni jen Souly. Beru v potaz oficialni stranky, nejaky bazary typu AAA fakt ne. A u Skodovek jsem se taky koukal a uz nvm presne, jestli mel Rapid 3 nebo 5 let, nalitano asi 60tis a chteli za nej 260!!!! Novej opet ve stejne (lepsi vybave) za 320. Oktavky nema smysl komentovat, vsechny v nafte (ok, par benzinu bylo), najeto 60 tis, cena pres 350tis a interier byl opotrebovanejsi, nez u me desetilete oktávy. Volant lesklej, v zadu sedacky osoupany, predni blatnik viditelne i na fotce lizlej.... No to koupi fakt jen lopata.

Hledas novou? Nechces koupit tu moji? Je na prodej... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje je taky na prodej, kdybys radiusi chtěl. lehce zajetá, jede jak dábel, žere sotva 7 litru (teda když jedeš stále 100km/h)

velky brzdy, výbava o které se ti zdá. Bílá barva = modní trend. modní korejské tvary ke kterým máš blízko. ještě si můžeš odečíst DPH.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...