Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Bych řekl že je mi to upřímně úplně u zadku. Protože tím pádem nebudou moct jezdit ani autobusy a jsem zvědav jak budou lidi dojíždět do práce. Na elektromobil za 2 mega prostě mít 80%lidi nebude a nebudou na to mít ani když bude stát 600t prostě to tak je a nikdo snad nebude věřit tomu, že to takhle bude a už nikdo snad nevěří tomu, že tohle způsobila DieselGate. Tohle se jen hodilo greensovým blbečkům kteří teď tohle panické tvrzení křičí do světa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prodal tu velkou bundu na mašinu Motosi, dloho jsi váhal :D  No boty už mám taky nové a ted prodávám tu novou helmu od Schubertha, pač jsem za jízdy měl ustavičně dojem, že mi na hlavu přistává vrtulové letadlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já zkusil zavřenou Schuberth a peklo :) Dnes výklopnou novou Nolanku a klid uplně božskej....

Moje nová Airoh byla taky krásně tichá, po ale druhé sezóně to začlo. Prostě co se hýbe se opotřebuje a těsnění se vymačká... Za mě už asi výklopnou ne... Uvidíme...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální 5 minut. ;-)

Fotila manželka a prej jsem sexy. ;-)

...jojo, a jak dlouho tě do toho pomáhala dostat [emoji4]

Já na sebe nasoukal po 4 letech hadry taky, ale potřebuju shodit asi tak 5 přes prdel páč nezapnu knoflíček [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...