Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

to jo a má to každej přizdisráč v republice v TDI, zlatá Cuprička, naštěstí kupují jenom zkušení řidiči a chytří lidé jako sem já(a retardovanej bratr, kterej se nechal ukecat :D)! Jednu sem už potkal v Hradci v červené, je to jak Ferrari!!!


Správní kluci kupují pouze Fiat!

54ba2f483673a38a8d730ce2cd2c73bb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vuci fiatum mam predsudky, nemam rad kdyz ma nekdo predsudky ale to je asi jedine auto ke kteremu ty predsudky mam. Meli jsme UNO 1.5 - motor kdyz nebyl zrovna rozbitej lital nehorazne. Uno jako vsechny fiaty rezly uz v katalogu. Ridicak jsem delal v Brave. Kamarad mel predchozi Bravu a po 3 letech to radeji prodal zacli problemy atd. Tedy fiata nikdy - ano je to psychicky blok. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kokta7 napsal:

to jo a má to každej přizdisráč v republice v TDI, zlatá Cuprička, naštěstí kupují jenom zkušení řidiči a chytří lidé jako sem já(a retardovanej bratr, kterej se nechal ukecat :D)! Jednu sem už potkal v Hradci v červené, je to jak Ferrari!!!

Screenshot 2016-09-14 09.56.52.png

Proboha diť to vypadá jak velikonoční vajíčko na kolech.:kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Clint napsal:

Jo, ale aby mohl Petrrr klidně spát spánkem chudých, musím uvést, že ta první fotka souvisí s prodejem mé první motorky a peníze jsou už fuč z domu...a ta druhá už je roky nazpátek, když jsem prodával starou oktávku a prachy šly do jiné. Samozřejmě v polštáři mám akorát kachní peří a v pračce jenom špinavé prádlo ;)

 

Největší pracháči jsou tu Kokta (má bohatého tatínka a kupuje mu věci v Tuzexu) a Motosman, který slouží panstvu, vojíždí bohaté asistentky a manželky pracháčů, ty si ho vydržují jako milence. No a nakonec Pancho, starej gigolo, tvrdě maká každej den :D

Ja uz nemusim,na mne uz makaji  jine:))

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jakej sraz, to neni sraz piratu zdejsiho klubu. A na nejakej sraz felicii a favoritu nejezdime. Tesi me ovsem ze ses zvedavej na VIP clena klubu..[emoji3] To vis, jsou proste lide bez kterych se klub neobejde. [emoji3] A naopak jsou lide co si mysleli, ze se obejdou bez klubu a uz jsou z5. Vime o koho se jedna [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sabiza napsal:

Kterej z vás se chystá na sraz? Jelikož mám Dolní Chabry v podstatě 5 kiláků od baráku, možná se tam ukážu. Ale jen za předpokladu, že tam bude @Petrrr.

 

Já určitě ne - mám pracovní pohotovost. Za ty roky jsem se tam ještě nedostal - buď bylo hnusný počasí, nebo jsem něco měl. Mají špatné termíny - na jaře a na podzim je dost často problém s počasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš nějakou sexy fotku, stačí říct. [emoji3]

Jojo klidně sem nějakou hoď, Petrrrova stará bude ráda, až ji to pošlu. Tuhle říkala, že Petrrr vypadá jako bezdomovec [emoji23]

Potřebuje prej nějakého nového vraníka a ne starého fousatého osla [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...