Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kdo to koupí? Kdokoli, kdo má salaš, dělá v lese nebo má rád levný SUV? Ta auta Tě ještě jednou přežijou. [emoji3]


Lada z roku 2008 nebude tak 'kvalitni', jako puvodni klumpy z 90. let, ted se taky setri. Nez Ladu, to radsi Skodovku. A kdyz levny SUV, tak radsi Dustera a proc? Protoze si nepamatuju, kdy jsem naposledy potkal nejakou Ladu, naopak Dustera kazdou chvili, z toho lze odvodit ze nahradni dily budou dostupnejsi na jaky vuz? At uz se bavime o novych ci pouzitych a servisni sit na Ladu bude taky urcite mala a jejich web ani otvirat nechci.

Ona za 2-3 roky sice zacina reznout, ale jezdi ohne problem. Znam jednoho co mel O2 a zdaleka mu nerezla, ani tupka rezu. Za to mu zrala ve 100tis km a 4 letech 1l oleje na 500km, rozvody zpivaly tu svou pisen, prevodovka chcala, voda v chladici ubyvala az ji ten dotycny prodal. Mozna ho znas, byl tady na foru. [emoji23] [emoji23] [emoji23]


No toho uz tady urcite nepotkas, slusne receno, jen blazen by po tyhle zkusenosti koupil dalsi generaci toho vozu a nebo Skodovku. Pry mu odmítli zrani oleje uznat. Mel vsechny servisky, po nastartovani cekal pry vzdycky 1 minutu aby si sedly otacky a aby motor dlouho vydrzel bez zavad. A pry taky platil na garanckach 350Kc / litr oleje.

Dneska poslední den na současné pozici v práci. Motivace jako hrom. Cokoli vůbec udělat...
 
Mimochodem, @Clinte, kdy bude další pařba?


Koncis?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Radius napsal:

Lada z roku 2008 nebude tak 'kvalitni', jako puvodni klumpy z 90. let, ted se taky setri. Nez Ladu, to radsi Skodovku. A kdyz levny SUV, tak radsi Dustera a proc? Protoze si nepamatuju, kdy jsem naposledy potkal nejakou Ladu, naopak Dustera kazdou chvili, z toho lze odvodit ze nahradni dily budou dostupnejsi na jaky vuz? At uz se bavime o novych ci pouzitych a servisni sit na Ladu bude taky urcite mala a jejich web ani otvirat nechci.

 

Koncis?

 

 

No, jelikož je to pořád jedno a to samé auto, tak bych se nebál o to, že to bude špatné. To auto se v podstatě téměř v ničem nezměnilo a stále vykoná svou službu... a jsem si zcela jistý, že ta Lada zvládne cestu v lese mnohem lépe než oplastovaný a kulaťoučký Duster, který má problém i s výmolem na cestě.

 

A ne, nekončím. Jen se přesouvám do jiného týmu. Prej jsem skvělej a úžasnej v nic nedělání, tak jsem dostal lepší a výhodnější nabídku ve firmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na trojkovy oktavce se taky nic moc nedelo, dali primitivni napravu, vratili rozvodovej remen a presto, alespon v mych ocich, nepatri mezi etalon spolehlivosti. Ono navenek muze vypadak ze se nic nezmenilo a opak muze byt pravda. A s tema 59kw v terenu nvm nvm (kor kdyz by to melo tahnout nejaky klady), zalezi tedy i na kroutaku, ale neco mi rika ze 160nm bude spis zbozne prani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mam kamarada co bydli na Vysocine a naopak Dustera chvali kudy chodi. Mel Yetinu a mek s ni hlavne v zime a na jare a na podzim zajet domu (nezpevnena vozovka, blato, snih). Ze zoufalstvi koupil jako druhe auto Dustera, ze pry to zvladne. Rikal si ze na tahani bordelu dobry a levny auto, zkratim to, z Dusteru je hlavni auto, jedine co ho sere je spotreba, 1.6 benzin atmo na vysoke koze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže jde o to, že ani Duster, ani Lada není určena k tomu, aby převážela brutálně těžké náklady. Pokud chceš takové auto, jdeš do trochu jiné kategorie. Lada se v ČR používala hlavně u myslivců (a do teď používá). Jim stačí, aby vyjeli na kopec, kde mají posed, aby zajeli do pole pro zvíře, které trefí mezi oči a aby v tom odvezli dvě basy piv. A k tomu jim ta Lada stačí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Radius napsal:

A mam kamarada co bydli na Vysocine a naopak Dustera chvali kudy chodi. Mel Yetinu a mek s ni hlavne v zime a na jare a na podzim zajet domu (nezpevnena vozovka, blato, snih). Ze zoufalstvi koupil jako druhe auto Dustera, ze pry to zvladne. Rikal si ze na tahani bordelu dobry a levny auto, zkratim to, z Dusteru je hlavni auto, jedine co ho sere je spotreba, 1.6 benzin atmo na vysoke koze.

No jestli si koupil Yetiho jako předokolku s 1,2 tsi, tak se není čemu divit.....

 

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl kdyby Rádius koupil multikáru z roku 1980, tak ji tady bude vychvalovat [emoji3]

Jj, Radius je jak nas predseda :D

Co ma v ty Yetine nvm, fakt jsem ho nevidel v tom aute sedet 2 roky nejmin, mozna uz ho ani nema. A na Yetinu vlastne jeste nadaval na dalnici na spotrebu, taky mu to snad zralo 8l - aneb opet koza a krabice.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu jednu stížnost na pojížděcí dráhu. Kterej debil vymyslel ten kulaťák u Shellky? Málem mě tam včera sundali taxikáři v protisměru a policajti jen vybírají pokuty za stání v zákazu. Tak jsem tam musel kroužit na volnoběh kolem dokola. Šmejdi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...