Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ono to nebylo nic hroznyho, okna chodila, jenže někdy to hned nereagovalo, nebo nešel automaticky posuv, někdy zase šel a nešla první poloha. Prostě jak kdy. Zkoušeli to několikrát přehrát a nepomohlo to. Tak jsem to už koupil a samozřejmě ten přede mnou to neresil. Auto měl jen dočasně na 8 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, beuticek napsal:

Koukám, zase jedna "moc objektivní" recenze :D

Naprosto objektivní, se stejnou motorizací jsem jezdil a docela to odpovídá i mé zkušenosti - alespoň co se týče motoru, DSG a DCC, sedačky tam sice byly kožené, ale boční vedení prakticky nulové...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Pawouk napsal:

Naprosto objektivní, se stejnou motorizací jsem jezdil a docela to odpovídá i mé zkušenosti - alespoň co se týče motoru, DSG a DCC, sedačky tam sice byly kožené, ale boční vedení prakticky nulové...

pak jsou tu tací, kteří z DSG mají orgasmus i když ta převodovka stojí za hovno.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Pawouk napsal:

To víš, někdo neumí řadit,  nebo se mu nechce řadit, někdo zase nepřizná, že vyhodil desítky tisíc za nepodarek. Pak tady skučí, že to škube, sypou se spojky, mechatronika a všechno to stojí ranec.

ale tak to chápu, že se mu nechce řadit nebo má auto na běžnou dopravu.... po 100 000km u 3.6 FSI s DSG přidáš plnej kotel a je slyšet jak už prokluzují spojky....

 

Jinak jezdit na okruhu s SUV a ještě se tím prezentovat :D dnes je možné fakt vše....

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, beuticek napsal:

No já mám zatím štěstí, že se tak nestalo. Doufám, že když to vydrželo 250xxx, už to dalších 50 tis. vydrží. 

Tak se zrovna dívám na dieselpower forum a tam běžně lítají ojnice i při těchto nájezdech, ba i vyšších. Ten motor se dával snad do všech značek koncernu, takže je to velmi rozšířený problém. Možná by ses divil, kdybys to nechal rozhodit a zkouknul šály na klice. Je tam toho 112 stran včetně fotek a postupu, jak tomu předejít. Samozřejmě se to nutně nemusí projevit u všech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pawouk napsal:

To víš, někdo neumí řadit,  nebo se mu nechce řadit, někdo zase nepřizná, že vyhodil desítky tisíc za nepodarek. Pak tady skučí, že to škube, sypou se spojky, mechatronika a všechno to stojí ranec.

Jj, já bych automat dobrovolně taky nechtěl. A tuhle se do mě pustil nějakej blázínek, až nás Pawouk musel oba okřiknout. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, dnes jsem byl doma. Dopo povinny nakup v Globusu, kde je svet jeste v poradku. Po O asi posledni projizdka na kole. Tak ze tady na vas nemam cas. Navic to tady dopo bylo stejne mrtve. Clint asi taky nebyl v praci. Pul dne koukal na priciny budouciho vrzani tapecu dveri ridice. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...