Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hoši, co všechno potřebuju na přehlášení auta na nového majitele na dopravním inspektorátu?

 

Kupní smlouvu, velkej a malej techničák a tu jejich žádost o změnu? Stačí to, nebo ještě musím přiložit zelenou kartu a další hovadiny??

 

Bude to přepis v rámci stejného okresu (Praha -- Praha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sem přehlašoval bouranou ochcávku, tak sem bral kupní smlouvu, techničáky a nějakou kravinu tam za mě vyplnil(nevěděl sem že musím mít papír). tod vše, nic to asi nestojí.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu je to napsany, ale pokud vim, tak auto musi na prohlidku, zda-li sedi vin a asi i kontroluji zda-li sedi technicka, to nejakou babku stoji a samotny prepis odhaduji na 800. S sebou bych vzal vse, oba technicaky, ty 2 papiry ze servisu radsi i kupni smlouvu (po me ji chteli i u funglovky, tak jsem vytahl zakon, ze se to nikde nepise a najednou to slo i bez - tiparka) a kazdopadne musite byt oba majitele pritomni. Budto s plnou moci nebo nejdriv jeden odhlasuje a jindy druhy prihlasuje - neni nutne chodit spolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to nasel - doklad o technicke prohlidce, souhlas vlastnika (leasing, puvodni majitel, treba plna moc, osobni navsteva), protokol o evidencni kontrole, zelenou kartu!!!, doklad totoznosti, to by melo byt snad vse, co se te tyka

Ale rikam podivej se na stranky dopravaku kde to budes prehlasovat. Ja jdu v zari prehlasit felicii do decina.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALE ON JDE ODHLAŠOVAT SVOJE AUTO , aby si ho mohl nový majitel přihlásit...(teda doufám :D)

 

jestli teda jdeš přihlašovat své nové auto, tak ještě musíš tedy absolovovat evidenční prohlídku(stojí 300kč tuším) a pak na uřadě zaplatíš 800kč. zelená karta, techničáky, značky(jestli je auto z jiného kraje, předpokládám že bude Skový značky, takže ti je vymění), žádost, doklady.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ velkej a malej TP, kupní smlouvu, vyplněnou žádost a 2 doklady (občanku a řidičák nebo pas). Následující vlastník potřebuje potom velký a malý TP, kupní smlouvu, uzavřené pojištění vozidla, doklad o evidenční kontrole, vyplněnou žádost a 2 doklady (občanku a řidičák nebo pas). Pokud je auto podléhající ekologické dani, která se platila již někdy v minulosti do roku 2011 (tuším že to byl konec tohoto roku) tak ji už platit znovu nemusí, pokud podléhá ekologické dani, která byla placena už po roku 2011 (tuším že to byl tento rok-dá se dohledat na netu) tak ji bude muset platit stejně znovu. Pokud nepodléhá ekologické dani, platit bude jen přihlášení  :kol-31:

 

Doufám že to takto stačí a když už jsme v tom, copak budeš mít nového za vozítko? ...jestli to není tajné  :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši, litujte, že jste nebyli s námi ;)  Takhle dobře jsme se u grilmastera Motosmana měli ;)....

 

(aneb jak vypadá Panchův půlnoční oběd)  :D

 

post-32269-0-07047800-1408791025_thumb.j post-32269-0-41478600-1408791156_thumb.j post-32269-0-59459500-1408791170_thumb.j

 

post-32269-0-96158000-1408791183_thumb.j post-32269-0-31967900-1408791190_thumb.j post-32269-0-74722900-1408791206_thumb.j

 

post-32269-0-26589500-1408791216_thumb.j post-32269-0-30665900-1408791225_thumb.j

 

 

Luxusní vejletíček to byl....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá si srandu, kdo by kupoval tu tašku? :D

 

náhodou hopskok dobrej; do Prahy a zpátky za 3,5 litru  :kol-31:

 

Citigo taky dobrý, jakej motor a výbava? Nebo budeš mít nový topick?

 

v plný palbě ;) Elegance s 1,0 MPI 55kW

 

Honzo: moc pekna karka, na pouziti o kterem si mluvil uplne idealni. a kdy bude tvuj novej mazlik doma v garazi?

To je ono  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná žranice u Motosmana, ale ti dva borci se k sobě nějak nebezpečně tulí. :kol-41::kol-98:

:D hajzlovej pavouk :D

 

:w00t1::D

KOukám ale, že Pawouk někde na dovolené chytá mouchy, toho bychom měli využít a trochu to tady na foru rozklížit a zvrhnout :D, ideál celé zaspamovat .... ;)

Koukám, že tady byla samá švanda. Však já vám zatnu tipec.  :kol-22:  :D :D  Já jsem v rámci duševní hygieny byl skoro týden bez netu, ovšem na Mallorce to zrovna nebylo. Ale to mně vůbec nevadí. :p

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu taky v sobotu, takže masa vemte metrák, Pancho s Motosmanem sežerou velblouda ve dvou o půlnoci :D   (no já jim s tim krapet pomůžu, budu ohlodávat kostečky)

 

V pátek nařizuju na Žamberku hladovku, vyhrává ten, kdo bude mít největší hlad ;)   Všechno se musí sežrat až v sobotu ;) Pancho má zase zákaz cokoliv v pátek ochutnávat :D :D

 

Jinak na Slapech  Motosman připravil luxusní kolínka a čerstvej křen. Jen jsme museli Petrrra ho naučit strouhat ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...