Přejít na obsah

Jak vam fabca troubi?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Hoj dyza bojs ;)-_-

Mam dotaz, jak s fabii troubite??

Ja uz delsi dobu pozoruju - nevim jestli to je od novoty - ze kdyz chci na nekoho jenom lehce protutnout, tak se klakson nespusti, spusti se az kdyz se do toho trosku opru (rozumej zmacknuti volantu). Jde mi o to, ze kdyz fakt chci jen lehkou zvukovou kulisu na nejakyho kretena na krizovatce, tak rychle zmacknu volant a nic... tak zmacknu znova a zatroubi to a nekdy ne. Kdyz ale volant zmacknu dyl, tak to jde.

Dneska jsem mluvil s kamaradem elektrikarem ze skodovky a rikal, ze i troubeni jde pres ridici jednotku a ze ma troubeni male zpozdeni. Sice pry nijak velke, ale je tam - jeho vysvetleni proto bylo, ze jde o zpozdeni, kdy troubeni nereaguje a ze abych priste proste zmacknul volant a troubil.

Nalehal jsem, tak mi zkontroloval kontakty ve volantu - kdyz to bylo rozebrany, tak jsem i ja sam usoudil, ze kontakty reaguji tak jak maji. I presto je ale ocistil a uvidime, jak se to bude chovat ted.

Mam tedy otazku na vas - jak troubite? Kratce? Pozorujete stejne chovani jako ja? Nebo troubite tak ze na to proste hamtnete a dej se co dej?

Dik za info kuci ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci je to nejaky programatorsky zakon, ale mna ked kedysi niekto poucoval ako sa snima klavesnica (rozumej softwarove snimanie zopnutia klavesy), tak som sa dozvedel, ze klavesa bude platna ak bude stlacena aspon 40ms.

Mozno to chlapi ktori programovali RJ pojali podobne a kratky tuk to ignoruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave takhle ten elektrikar vysvetloval - ze to jde zkratka pres RJ a ta ma holt zpozdeni v radech jednotek milisekund :( Je to titerny cas, ale kdyz dojde na lamani chleba, tak je poznat. Skoda. Tak alespon vim, ze to neni kontakty v mem volantu a holt budu troubit jak na lesy ;)-_- Vsem moc diky za info!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz, jak s fabii troubite??

Ja uz delsi dobu pozoruju - nevim jestli to je od novoty - ze kdyz chci na nekoho jenom lehce protutnout, tak se klakson nespusti, spusti se az kdyz se do toho trosku opru (rozumej zmacknuti volantu). Jde mi o to, ze kdyz fakt chci jen lehkou zvukovou kulisu na nejakyho kretena na krizovatce, tak rychle zmacknu volant a nic... tak zmacknu znova a zatroubi to a nekdy ne. Kdyz ale volant zmacknu dyl, tak to jde.

Stejná zkušenost, takové to jen protroubnutí nejde, ale zkusím to teď na RS volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz, jak s fabii troubite??

Ja uz delsi dobu pozoruju - nevim jestli to je od novoty - ze kdyz chci na nekoho jenom lehce protutnout, tak se klakson nespusti, spusti se az kdyz se do toho trosku opru (rozumej zmacknuti volantu). Jde mi o to, ze kdyz fakt chci jen lehkou zvukovou kulisu na nejakyho kretena na krizovatce, tak rychle zmacknu volant a nic... tak zmacknu znova a zatroubi to a nekdy ne. Kdyz ale volant zmacknu dyl, tak to jde.

Stejná zkušenost, takové to jen protroubnutí nejde, ale zkusím to teď na RS volantu.

mysliš že to bude volantom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jen me tak napadlo, nebude to trebas tim ze jedna houkacaka je normlane jakoby repracek, ted presne nevim piezo, nebo tak neco a druha je pres vetracekk ? Ze se proste musi roztocit nejdrive vrtulka a az pak to ma tlak vzduchu na troubeni ?? Pac nektere fabky troubi jako 120ky, jecakem a jine normalne ? Myslim ze to co troubi hned je v Etce jako houkacka a zbytek fanfary, hluboko nebo vysokotonove. To by podle me to zpozdeni vysvetlilo. Mam pocit ze houkacky sou v nizsich verzich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen me tak napadlo, nebude to trebas tim ze jedna houkacaka je normlane jakoby repracek, ted presne nevim piezo, nebo tak neco a druha je pres vetracekk ? Ze se proste musi roztocit nejdrive vrtulka a az pak to ma tlak vzduchu na troubeni ?? Pac nektere fabky troubi jako 120ky, jecakem a jine normalne ? Myslim ze to co troubi hned je v Etce jako houkacka a zbytek fanfary, hluboko nebo vysokotonove. To by podle me to zpozdeni vysvetlilo. Mam pocit ze houkacky sou v nizsich verzich.

ja teda neviem ale mne fanfary trubia hned ako ich napojiš či na 12V alebo stlačiš bag. ono tam asi nebude žiaden vetračik.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Chytni ji za trup...COZE???...ZA TRUP!!!!!" .."TATADADÁÁÁÁ" :D

Me volant z RS II troubi jak o zivot ale umrela mi ta jedna fanfara pac ma fabie dvoutonovou a ted je to spis k smichu kdyz zatroubim nez abych tim nekoho vystrasil nebo nasral :)

s tou fanfárou sem na tom stejně pane kolego - oslovuji tu zbývající titulem vykleštěnej lachtan :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen me tak napadlo, nebude to trebas tim ze jedna houkacaka je normlane jakoby repracek, ted presne nevim piezo, nebo tak neco a druha je pres vetracekk ? Ze se proste musi roztocit nejdrive vrtulka a az pak to ma tlak vzduchu na troubeni ?? Pac nektere fabky troubi jako 120ky, jecakem a jine normalne ? Myslim ze to co troubi hned je v Etce jako houkacka a zbytek fanfary, hluboko nebo vysokotonove. To by podle me to zpozdeni vysvetlilo. Mam pocit ze houkacky sou v nizsich verzich.

jsou dva typy fanfár do Fabek

jednotónová - vykleštěná

dvoutónová (jsou tam 2 fanfáry) - dospělý zvuk

dvoutónovky se dávaj do vyšších výbav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...