Přejít na obsah

jede asi na 3 valce


Karlos93

Doporučené příspěvky

ano to je jsem zamečnik takže snima pracuji každý den :D akorát nemám kde vzit autogen jinak by to bylo snažší :D no ten plochy klič by taky šel ale přece jenom u toho očkového mám větší jistotu že mi jen tak nesjede :)

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže jsem tu zde s dobrýma zprávama. lambda vyměněná naštěstí nademnou bylyvšichni svatí takže povolila, akorát jsem tam nedostal očkový klíč a musel jsem to povolit normalním klíčem. no bylo to teda tim auto jede o poznaní lépe :) dale filtr je taky vyměněný starý byl asi taky ještě dobrý ale mám na vas dotaz na tom filtru byla šipka a dotaz je ta šipka znazornuje směr prutoku benzinu??? jinak ještě jedna věc jak jsem byl kupovat ty dilý tak tam byl chlapek s emisí a řikal mi že bych mohl mít v háji i čidlo teploty co je za vzduchovým filtrem je možné že by to mělo vliv na chcipnutí motoru jak jsem vyměnil tu lambdu tak mi pak auto dvakrát zdechlo... diky za rady

 

EDIT: ještě jeden dotaz všiml jsem si že když stojím tak když začnu rychle šlapat po brzdě tak auto jakoby začalo ztracet otačky je to tim že mám abs nebo to je něco jineho??

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šipka na fitru - ano směr proudění benzínu.

Po výměně sondy auto zdechlo - může být to čidlo teploty, může být taky, že si musí ŘJ tzv. zvyknout na nové, správné, hodnoty. Do teď jezdila podle nějakých defaultních, přednastavených pro případ, že lambda odejde.

Šlapání na brzdu - jednak se rozsvítí světla, což znamená zvýšenou zátěž pro alternátor, potažmo motor. A pak posilovač brzd využívá podtlaku vytvořeném v sání. Když rychle za sebou šlapeš na brzdu tak mírně změníš poměry v sání, nebo jak to napsat, a to se může na volnoběžných otáčkách mírně projevit taky.

 

 

 

PS:

Vidíš, já Ti říkal, že to budeš povolovat obyč. klíčem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to možné no ono mi to nezdechlo hned jak jsem nastartoval to až asi po ujetí 2 kilometru... no měl jsi pravdu no ale třeba ten chlapek co mi prodal ty dily tak taky opravuje sem tam auto a řikal že se mu dokonce ta matka na lambdě protočila ve svěraku :D jinak ty brzdy no hlavně to dělá při couvaní jak parkuju ptž to je brzda, plyn spojka a furt tak jo takže někdy se ten motor jakoby zadusí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tu jde o to že se snažim ušetřit každou korunu možná dělám špatně možná taky ne pravda je že bych zjistil více věci co je špatněho v autě... ta diagnostika trvá přibližně jak dlouho jestli by šlo třeba zkloubit měření tlaku valcu+ připojení na wag a připadně smazat chyby abyse to vlezlo do 1 hodiny prace mechanika...

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyborně tahle zpráva potěšila :)

 

EDIT: ještě mám jeden dotaz co by mohlo zpusobovat to že neudržím konstatní rychlost to znamená že když chci třeba na 3 udržet 40km v hodině tak to není možné bez hubs hubs takzvanem cukaní auta není to silné ale spše nepřijemné...

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...