Přejít na obsah

jede asi na 3 valce


Karlos93

Doporučené příspěvky

Zdravim škodovaci mám problem s filetou a to ten že dnes jak jsem jel do brna asi 150 kilometru začal motor jakoby zdechavat někdy i po zastavení na křižovatce, a hlavně když jsem se chtěl rozjet tak se motor strašně zadusil někdy zdechl motor uplně a nahodit ho byl těžký problém. tak se chci zeptat co by mohlo mít na to vliv že se dusí a připadně jak poznám že to jede na ty tři válce kromě zvuku motoru. diky moc za opdovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no civka je taky nová asi 3 měsice stará ale je to čína... nové věci jsou: Palec, Hlava rozdělovače, všechny čtyři svičky, kabely tesla, vzduchový filtr, palivový filtr, palivové čerpadlo, zapalovací cívka. No jinak zapoměl jsem se zminit dával jsem tam ted použitý sportovní výfuk mohlo by to na to mít taky nějaký vliv??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vyfuk to není, a svičky taky ne. palec a hlava rozdělovače vypadá ok.  tu škrticí klapku jsem nečistil ale domluvil jsem se se znamym že tam zkusime dat jinou tak uvidime a má rovnou VAG tak se mrknem jestli to něco nepoví. jinak ten snimač otaček je taky měněný ale není nový zkusim někde najít starý a prohodit

 

EDIT: jinak ty svičky jsou suché a černě okouřené...

 

 

EDIT2:

zatím nemám žadné nové zpravy ale mám tu video na kterém jde vidět co mi vyletělo z vyfuku a hlavně černý až čedý dým 

Zde už funkční odkaz na to video http://www.youtube.com/watch?v=1s2EOl64Q-0

Editováno: , autor: Karlos93
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak alespon zvuk z videa. jinak svičky jsou brisk a-line 32 zde odkaz: http://www.dodej-autodily.cz/autodilyprogres-cz/eshop/5-1-ZAPALOVACI-SVICKY/162-3-Brisk-A-LINE/5/1561-BRISK-a-line-32

 

EDIT: zkoušel jsem přehodit ten snimač otaček za starší co byl funkční a žádná změna...

VIDEO0008.mp3

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec tak asi mám možná řešení meho problému ale to mi musite potvrdit vy zkušenější... dneska jsem zkusil odpojit lambda sondu a nezaregistroval jsem žadný rozdil ani ve vykonu ani v chodu motoru. kamoš mi řikal že když ji odpojil u MPI tak že ani jezdit nemohl tak nevim jak je to BMM. diky za odpo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má najeto 165000km,a žere to cca 9-10 litru ve městě. jestli to jede na tři valce to nevim jak jsi psal nejelo by to a já stim i ted vytahnu 110 km/h. jinak co řikaš na to odpojení lambdy to podle mě není normalní že to neudělá žadnou změnu 

 

EDIT: jinak auto je po nějakém dědulovi

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s BMM jezdil úplně s přehledem pod 8 litrů a při dálkové jízdě nebyl problém vlézt se pod 7. Počítaná, ne PP.

Měl jsem kombíka.

Takže ta spotřeba, podle mně, není v pořádku. Nevím co bych musel dělat, abych měl kdy aspoň těch devět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak jsem jel asi před měsicem do brna znova tak jsem na plnou nadrž najel 560 km dalkově 400 km a zbytek spíše město a časté startovaní což by spotřeba měla vyjit asi kolem 7 litru. jinak svičky jsou všechny černě okouřené nevim jak vypadají zakarbonované :D no a ani jedna nebyla mokrá...

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha takže teda první co vyměnim bude lambda sondu, a palivový filtr a rovnou nějaký kvalitnější :) ale to až další měsicpo vyplatě ted musim jezdit jak to pujde...  

 

Jinak kolik by tak mohla vyjít cena změření toho tlaku v těch valcích? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

základ je připojení na VAG, tam uvidíš co vyjede. Může tam být na lambdě jen sporadická chyba která se smázne a proč pak kupovat novou lambdu BOSCH za nějakých 1500kč.

jinak orig pal. filtr http://www.obautodily.cz/eshop/novinky-v-obchode/skoda-felicia-filtr-paliva-1-3-1-6-original-id:8082.eshop nebo pak zkusit MANN atd. ne VIKU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...