Přejít na obsah

Podzimní sraz 2013


Bajuszka

Doporučené příspěvky

TY VOLEEEEE, TŘI MOŽNOSTI A VŠECHNY NA MORAVĚ

Jsem rebel, já to vím, ale vypadá to, že se tu domluvají jenom Moraváci. Nenapadlo Vás udělat sraz na neutrálním místě?

Do sedmihorek bych třeba jel, to je ještě dobrý, skoro uprostřed republiky, ale moje pracovní nasazení mi nedovolí jet někam na severní Moravu.

A sorry milí přátelé, myslím, že nejsem sám, oni jsou totiž auta i v západních, jižních, severních a středních čechách a třeba i pražáci můžou být nasraný...

Byste si to měli přejmenovat na podzimní sraz MORAVA :kol-32:

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se perou, daj si do držky nebo to zustava jenom pisemně tady na foru. Kolego SUPE 1 jal psal Hanys tedy Airmen pukud nam to vyjde časově a pracovně tak ja osobně dojedu i do K.V. nebo Aše a neděla mi problem zajet i na slovač a udělat i mezinarodni sraz. Jezdim totiž s kamionem po světě tak jsem trochu mimo CZ. Udělej sraz v Chomutově a uvidi se kdo Ti tam dorazi, je snad na každem z nas jak se rozhodne ne. Ja jsem osobně byl pro at se to včil uděla na moravě, jelikož jsem si myslel že dorazi i slovaci od Ziliny nebo Trenčina nemaj to daleko zatim se neozvaly. A ještě v Sedmihorkach se otom hodně mluvilo a taky se to tam rozhodlo. A kdyby tak Vranov je plny do řijna tam se jezdilo stale a jelikož přiletěla omladina SUPU a ti si vyžadali změnu tak at se všichni trošku pozname osobně proto se asi bude jezdit už všude po CZ, zaleži jak kdo to zorganizuje. A ještě ktomu sraz MORAVA jak jsi napsal. Ono morava je velka, ale kdyby kluci dali minisraz dole na jihu tak bych taky letěl jenom tak se podivat, ale musi to byt dopředu nahlašene a mame tu ješte regionalky žejo kluci s Prahy anebo Brnaci my tady mame ostravske srazy a ne moravske. To mně připada jako by nemoch někdo přijet třeba ze SLOVENSKA. No nebudu to tady komentovat, ale ted už si asi děla každy obrazek otom jak kdo vypada a ještě ho nezna. Stepane Ty jsi na jaře doletěl jen na skok a po prve a jake to bylo pro tebe napiš to tady. J a si myslim, že jsme super supi banda, ktera se jen tak nepohada. CUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straka 6 tak to skus zařidit a s organyzovat, třeba na jaro určitě nebude nikdo proti, ja znam republiku docela velmi dobře a ted už vim, že tam je moc pěkně a nejen tam, ale mame i dalši krasna mista. Jenom se tady nemužem hadat kdo to ma za chalupou jak se řika. Cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podzimní sraz organizoval většinou Vick a ten napsal letos do hospody tohle: 

Publikováno 20. červenec 2013 - 13:33

zdravím bando a přeju pěkný víkend těm co ho mají.Jinak jedno info,které sice mě docela mrzí,ale jsou věci v životě důležitější.Takže vzhledem k tomu,že mám teď období kdy jsem časově docela našponovaný a řeším bydlení a další věci,musím vzdát zařizování podzimního srazu a nechat to někomu jinému.Ani nedokážu říct,jestli se letos zúčastníme,nicméně uděláme proto maximum.Každopádně není teď v mé moci něco zařizovat a s někým se dohadovat a domlouvat.

Věřím,že to pochopíte a že se to ho chopí někdo jiný tak aby se sraz uskutečnil.

Opatrujte se kamarádi

 

Měsíc od toho uplynulo, co tohle Vick napsal a nikdo se toho nechytil, aby něco zorganizoval!!! A teď budete pindat, jo? :( Mrzí mě to, že tohle musíme číst! Místo, aby jste byli rádi, že jsme se toho chytli, tak píšete nesmysly... A taky občas by jste si mohli přečíst celé vlákno od začátku, protože proč je sraz na Moravě už tady bylo zmíněno... A jak už psal taťka Čuzík, tak že sraz bude na Moravě se odsouhlasilo v Čechách na jarním sraze... 
Nám taky nedělá problém dojet kamkoliv, když chci poznat nové lidi a máme volno v práci, tak proč se nezúčastnit :) Tak samo jsme se zúčastnili Srazu Ostravského komanda, o kterém jsme se dozvěděli den předem večer :D A kdyby jsme to dali na forům, tak by se přidali další tady od nás z Brna, jako třeba je Tarantulas :) Jinak sraz Jižní Moravy se stále neuskutečnil... Když si spočítáte kolik projezdíte jen tak, tak Vám vůbec nebude vadit, že pojedete nějakých cca 400-500 km po ČR dále... Příště může zorganizovat někdo sraz třeba v Krkonoších nebo na Šumavě, rádi se tam podíváme :) Aspoň poznáme další kraj :)

 

A opět opakuji, kdo chce ať dojede, kdo nechce ať nejezdi, nikoho nenutíme ;)

Nejsme tu přeci, aby jsme se hádali, ale pobavili se nejen tady, ale i na sraze, který snad dobře dopadne pod naším velením :D

 

Tarantulas: Tak si věm spacák a nemusíš platit povlečení, je to lepší ne? ;) Taky bereme spacáky a v autě snad kempit nebudeš, místa bude asi dost na chatkách ;)

Jinak taťko Čuzíku, potřebovali bychom poradit s nějakou restaurací kolem Bystřičky, bo ta to nejspíše vyhraje... ??? :) 

 

Bája

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukas.pce: Takže tě můžu připsat na celý víkend? Jinak většinou přítelkyně nechcou jet, ale kdyžtak jí ukaž fotky z minulých srazu a uvidí, že se tam i ženské pobaví ;) Jinak ano ceny jsou platné, co píšou na stránkách.

Jinak myslím, že tam stanová plocha není, takže stan na Bystřičce nepůjde postavit. Kdyby se vybral jiný kemp, tak ta možnost už by tam byla...

 

Tarantulas: Oki, píšu do seznamu :)

 

Airman64: Honzíku, oki jako vždy bereme spacáky :) A Filidu, kdyžtak dořešíme později ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuna nekecej! 212 km co se dívám je uplně v pohodě(aspoň pořádne projedeš Supa), navíc já pojedu po D1 Brno-Vyškov-Olomouc a na D1 u Lipníku nebo u Hranic nejspíš sjedu, tak by sme si mohli dát scuka u Olomouce někde na obchvatu a to už by sme mohli štrádovat spolem hmm? :)

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...