Přejít na obsah

Podzimní sraz 2013


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Trantulas: Kdyžtak si to pak ještě upřesníme, ale není problém na Rohlence, ale při pátku, aby tam nebylo dost plno :D My pojedeme 1 auto, zbytek jede od Ovy a MrChodny jede ještě od Hodonína, ale ten to bude brát spodem určitě :)

 

MrChodny: Oki připisujuji do seznamu ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takto, necháme to už hlasování a Bystřička je asi jasná co? :) 

Když teda ta Bystřička a sobotní oběd, co říkáte na verzi, že bychom se najedli přímo v Bystřičce u přehrady nad kempem? Je tam dobrá restaurace U Mokrošů http://www.umokrosu.cz/restaurace/ (na stránkách bohužel nic moc nemají, ale my jsme se tam stravovali pokaždé, když jsme na Bystřičce byli a měli dobré jídlo a výběr slušný), a potom bychom si mohli zajet na zákusek do Rožnova pod Radh. (16km) na Valašský frgál, hm? 

 

Klidně, kdo by chtěl,mohli bychom v Rožnově pobýt déle a mohli by jste se zajít mrknout na Valašské vesničky, ale záleží na vás ;) A taky na počasí no :D

 

Prosím o vyjádřeni jen těch, co se srazu zúčastní, děkují ;)

 

Aktualizace přihlášených (počet osob):

Bedruna      Pá-Ne (2+pes) spacáky

Airman64    Pá-Ne (1) spacák

Tarantulas  Pá-Ne (1) spacák

MrChodny    Pá-Ne (1) spacák

Nemo.x        So-Ne (1)

Čuzíkovi       Pá-Ne (2+pes) spacáky

Drizzy         Pá-Ne (1) spacák

Michael91    Pá-So (2) spacáky

Vick             Pá-Ne (2) spacáky

 

Bája

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj bando.Vick jede.Počet 2 kousky.Peřiny netřeba.Prosím dvojlůžko pokud to bude možné.Jinak mi to je fuk.

Jinak se už moc těším.Zaznamenal jsem tu minule i nějaké ohlasy na sraz u Čuzíků ,že jsme nedali vědět.Tak doufám,že se přihlásíte chlapáci teď.

A co na to Lanny,Ace Ventura,atd?Chlapi nesmíte tam chybět.Vy jste už takový inventář.Není Vás moc,které pamatuju téměř na každém srazu.A že jich už bylo....

Vranov,Sedmihorky,Sečská přehrada,Šumava,Pasohlávky  i jednodenní srazy v Chabrech a Plzni ( ty byly docela na palici jet to na otočku,ale bylo fajn).S kouskem nadsázky se dá říct,že jsem se podíval do všech koutů.

Klidně bych jel i Slovensko nebo jak psal Airman Karlovy Vary.Není to o dálce.Když je čas a chuť tak to je cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupíííí :) Vick a Danka jedou, to bude mít mamka radost, už se na Vás ptala :)

Oki připisují Vás na seznam už i se spacáky :) 

Jinak Ace Venturovi jsem dneska psala sms a Lanny tady chodí, tak určitě o sraze ví a nevím proč se nepřihlašuje... 

A děkují taky Vicky, že jsi připomněl, kde všude už sraz byl, že se opravdu koná po celé ČR :)

 

Jinak upozorňuji, že v pátek počet účastníků uzavíráme!!! Je potřeba zajistit chatky :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 9 kousků vidím, pěkný, těším se. Bude to můj první scuk se Supama tak jsem zvědavej. Ale co tu je Supů zaregistrovaných a poslední dobou i dost aktivních tak si myslím že je to málo teda :/ Co jsem se díval na předešlé srazy co byli tak to vypadalo že vás tam bylo víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psala jsem SZ dalším 8 Supům (Torreto, Drak z Okurkova, JohanJFV, wladi, passport5, Moravecmilan21, KubinoS, Red_Bull) , kteří se na minulých srazech objevovali a nebo psali na jarní a nevyšel jim, tak snad se ozvou, ale do pátku už je docela málo času :/
Jinak to máme momentálně rozpočítáne na 5 chatek a ve dvou bude ještě jedna postel navíc. Platí se lůžko ne chatka, jen pro ujištění ;) A vy co jedete na 2 noci počítejte s cenou 182,-/noc za lůžko a ti co jen na jednu, tak to je pak 202,-/noc ;) Cena auto je 36,-/den a rekreační poplatek 14,- ;)

Ještě zjistíme, jak je to tam s ohništěm a popřípadě se dřevem. Kdyžtak opět vezeme gril, pokud nám jo nezničíte ještě více :D

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěpáne, tak nějak s tebou počítáme ;) Jednu postel bychom ti určitě našli ;) Mám tě napsáného ve svém seznamu na papíře, ale připíšu tě i tady ;) Určitě jsi taky asi pro spacák nebo svou přikrývku, že? Tvůj případ chápeme, že nemůžeš dát vědět hned teď, neboj ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psala jsem SZ dalším 8 Supům (Torreto, Drak z Okurkova, JohanJFV, wladi, passport5, Moravecmilan21, KubinoS, Red_Bull) , kteří se na minulých srazech objevovali a nebo psali na jarní a nevyšel jim, tak snad se ozvou, ale do pátku už je docela málo času :/

Jinak to máme momentálně rozpočítáne na 5 chatek a ve dvou bude ještě jedna postel navíc. Platí se lůžko ne chatka, jen pro ujištění ;) A vy co jedete na 2 noci počítejte s cenou 182,-/noc za lůžko a ti co jen na jednu, tak to je pak 202,-/noc ;) Cena auto je 36,-/den a rekreační poplatek 14,- ;)

Ještě zjistíme, jak je to tam s ohništěm a popřípadě se dřevem. Kdyžtak opět vezeme gril, pokud nám jo nezničíte ještě více :D

 

Bája

 

A přiberte i dýmku.Když bude třeba na šutry přispěju :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se nám ten počet o něco zvětšil :) Přihlášených 10 kousků :)


 


Aktualizace přihlášených (počet osob):


Bedruna                Pá-Ne (2+pes) spacáky


Airman64              Pá-Ne (1) spacák


Tarantulas            Pá-Ne (1) spacák


MrChodny              Pá-Ne (1) spacák


Nemo.x                 So-Ne (1) spacák


Čuzíkovi                 Pá-Ne (2+pes) spacáky


Drizzy                   Pá-Ne (1) spacák


Michael91              Pá-Ne (2) spacáky


Vick                       Pá-Ne (2) spacáky


Ace Ventura           Pá-Ne (?) spacák


MoravecMilan21    So-Ne (1) spacák


 


Jo jen takový technický dotaz :) Nemáte někdo párty stan nebo něco podobného? Teda nepřeji nám počásí, jako bylo v Sedmihorkách, ale náhoda je blbec, tak ať se nemusíme pořád schovávat do chatek...


 


Bája


Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na svém projektu Honzíku??? Copak kutíš, prozraď??? ;) 

Bylo by to fajn, kdyby se ještě pár autíček přidalo, ale už to asi tak hekticky nevidím :/ 

Jinak jsou ještě 2 Supi, o kterých vím a popřípadě s něma počítáme, že se přidají :) Jedná se o Waldiho z SK a Doktorona. S něma jsem domluvená, že se ozvou po termínu přihlášování.

 

Jinak veškeré podrobnosti napíšeme hned, jak domluvíme chatky ;) 

Taky se moc těšíme a snad vše výjde, když tohle zařizujeme poprvé pro takové osazenstvo :)

 

A jak už psal Honzík, tak připomínám, že zítra o půl noci končí a počítáme počet přihlášených a podle toho budem objednávat ubytování!

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...