Přejít na obsah

Super"B" zadni sedačky


FISHkaa

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Kluci dodělat to jde a celkem bez problémů, musíš mít origo sklopky a držáky k tomu. Ta zadní stěna jde dolů po odvrtání pár bodů. jinak to vypadá jak origo.

Může poradit Delfýn, tomu jsem sehnal sedačky s držákama a zbytek si dodělal sám za jedno odpoledne.

Zrejme ma tiez caka dorobit sklopne sedacky, pre tych co to dorobili pod pojmom drziak mam chapat ten velky srob co sa srobuje do toho bocneho tapaciru co je pri sedacke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automobilky uvádí nové výbavy, facelifty apod. někdy ve druhé polovině kalendářního roku. Proto modelový rok 2012 je třeba od 1.8.2011 do 31.7.2012.

A ty sedačky s tím moc nesouvisí, přijde mi, že krom objednávek si ve výrobě hodily korunou, které auto je bude mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takze davam kratky report co vsetko je treba aby prebehla prestavba na sklopne sedacky..Samozrejme v prvom rade vam treba sedacky :D

Po druhe treba nejake diely nakupit. Dam screen z etky a vypisem jednotlive diely. Najlepsie je to kupit z nejakej buracky lebo v skodovke sa to neumerne predrazi. Ja som kupoval uchyty z Passatu Combi predokola, tam mi nesedel drziak operadiel tak ten som musel kupit novy. Samozrejme mohol som z Passat sedan ale nechcelo sa mi to hladat.

8020373206_b799f5528c_h.jpg

Tak treba vam diely cislo

19- 3B0885967

20 - N90777101/03

21 - N0212815/6

22 - 4B9885619C

tieto diely po dva kusy z kazdeho aby ste mali na kazdu stranu

25 - 4B9886177C sedi aj z Passat sedan a Passat Variant ale musi byt 4Motion

26 - 8E0886193

27 - N90816301

28 - N90365907 2kusy

29 - 4B9886817A vlavo

29 - 4B9886818A vpravo

30 - N10005204 4kusy

Dalej velmi dolezity je drziak do ktoreho sa srobuje velky srob na obrazku cislo 22, ktory drzi operadla. Drziak do ktoreho ide tento srob sa neda normalne kupit, resp. mne sa ho nepodarilo najst v etke a ani predajcovi v Skodovke. Sa mi zdalo ze som aj fotil nejake cislo dielu co som na tom nasiel ale neviem to teraz najst. Vyzeralo to ako sucast kasne vpodstate. V Passate to bolo nabodovane a skladalo sa to ako keby z viacerych dielov takze ja som odvrtal body a odflexoval aby mi ostala len ta cast ktoru nutne potrebujem aby mi drzal srob. Sucastou toho drziaku je aj zavitova vlozka z takeho zlateho kovu. Prikladam fotku kde sa to nachadzalo v Passate

8020375992_6bef6f046b_b.jpg

8020375352_b4c8356320_b.jpg

a tu je samotny drziak spolu so srobom, zavitovou vlozkou a komplet podlozkami

8020373696_a8622e2827_b.jpg

Dalsim nemilym prekvapenim bola samozrejme priecka ktora sa nachadzala za zadnymi sedackami. Ako som cital v tejto teme ze ju staci "odvrtat" tak po zhodeni zadneho operadla ma cakal nemily pohlad na to ze len odvrtanim to nepojde kedze je to tam nazvarane a nie len nabodovane. Takze mechanik vzal do ruky flexu a uz to slo, ked prisiel na system tak to islo celkom rychlo.

8020369429_2ebc723a4e_b.jpg

8020368845_bf28328949_b.jpg

Vrch priecky je nabodovany takze to odvrtat pripadne inak demontovat..nasledne vas tam caka este jeden drziak vzadu v kufri co drzi priecku, ten odrezat najlepsie.

Nastastie vsetky zavity su uz v kasni takze uz tam stacilo nasrobovat uz len sroby a dopre napasovat vrchny drziak na operadla. My sme ho prichytili 3ma srobami, zvarat som do kasne nechcel!

Myslim ze by to malo byt vsetko, ako som spominal kebyze viem o tychto vsetkych veciach tak asi by som nesiel do tejto prestavby. Ale sedacky uz boli kupene a zas tak lahko sa nevzdam. Hadam vam to pomoze v rozhodovani a pripadnom zhanani dielov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi povídej. Byl jsem v Ikea pro knihovnu ve 4 dvoumetrových krabicích, během 2 minut jsem je naházel dozadu, že ani nebyly vidět, a odjel.

Vedle nějakej chudák cpal bedny do Espace bez zadních sedaček. Pořád mu to čouhalo ven a 1 bednu nebylo kam dát.

Bez sklopnejch sedaček už bych musel koupit nosič na střechu. I kolo se mi tam vejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...