Přejít na obsah

Super"B" zadni sedačky


FISHkaa

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Kluci dodělat to jde a celkem bez problémů, musíš mít origo sklopky a držáky k tomu. Ta zadní stěna jde dolů po odvrtání pár bodů. jinak to vypadá jak origo.

Může poradit Delfýn, tomu jsem sehnal sedačky s držákama a zbytek si dodělal sám za jedno odpoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je máš tak v pohodě. Musíš mít i ty držáky :):)

nechci se nijak hádat , ale u prvních Superbů byla zadní sedadla nesklopná z důvodu kroucení karoserie , proto až když předělali karoserii , tak se začlo dávat i sklopná zadní lavice , teda aspoň tak mi to bylo řečeno :palec2: do té doby , tam byl místo díry právě plech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok , jen jsem napsal co jsem slyšel , nikdy jsem neměl možnost porovnat obě auta . Já sklopné mám a zatím sem je nikdy nevyužil , Superb není auto na stěhování :palec2: ale je dobré to mít , když by byla potřeba , ale na to jsou doma jiné auta

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Čaute, někde čtu, že tam nejsou sklopitelné zadní sedačky, včera sem byl ve škodovce a tam stal starsi MR s delenyma+sklopitelnýma sedačkama...

Jak to tedy je? diky -_-

Kamatad je automechanik a poradil mi ze sa daju sedacky vymontovat a namontovat z Pasata.Vraj to pasuje a problem je vyrieseny!Neviem za kolko sa daju kupit niekde na vrakaci.Ja nad tym rozmyslam tiez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky z passat ami nic neřeší, mám ze superba face sklopný a ty jsou stejný jako u passata,ale uchycení na sklápění je úplně jiný než u supa předface :-( Měl jsem to celý dole a docela jsem koukal smile.gif Proto mě zajímá jeslti uchyty z passata budou úplně stejný protože face superbu na díly je jako šafránu :-)

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Sedačky z passat ami nic neřeší, mám ze superba face sklopný a ty jsou stejný jako u passata,ale uchycení na sklápění je úplně jiný než u supa předface :-( Měl jsem to celý dole a docela jsem koukal :) Proto mě zajímá jeslti uchyty z passata budou úplně stejný protože face superbu na díly je jako šafránu :-)

Jezdil jsem ze supama,co nemeli sklopne sedacky r03 a 04 oba elegance,druhej byl uz model 05.Pak jsem jezdil s r 05elegance se sklopnymi.A naposled s 07 face se sklopnymi a nemuzu si pomoct ten facelift se sklopnymi ma urcite nejtuzsi karoserii.Bez sklopnych sedadel to slo,ale superb pred face se sklopnymi mi prisel nejhorsi na krouceni..

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...