Přejít na obsah

Combi - zavirani patych dveri tlacitkem ze stredove konzole


treborr

Doporučené příspěvky

Psal uživatel Sharpens:

 

 

Na vsechno bezi cas musis to vsechno stihnout do 5ti min.
Na obrazovce vyberes "Steuergeräte-Auswahl" (vyber ridici jednotky) vyber si "Elektronik 2" (elektronika 2) a vyber ridici jednotku "6D - Heckklappe" (6D- Pate dvere) na (Obr. 1). ted klikni na "Zugangsberechtigung" (pristupove opravneni) a zadej kod "12345" (Obr. 2) pak dej OK. Potom klikni na "Anpassung" (Nastaveni). Ted to bude asi 15 sekund nacitat kanaly.

Vyber
1. "(4)-Ansteuerung durch Schalter für Heckklappenfernentriegelung-Tippfunktion beim Schließen" ((4)- Nastaveni funkce dalkoveho spinace pri zavirani) - to se tyka tlacitka u radici paky pro otevirani kufru, tim ho predelas i na zaviraci tlaitko (Obr 3)
2. "(4)-Ansteuerung durch Taster für Heckklappenöffnung Funkschlüssel-Tippfunktion beim Schließen" ((4)- Nastaveni tlacitka klice pri zavirani) - tim pak muzes zavirat i kufr klickem (Obr 4). U obou kanalu musi byt nastaveno "aktiv" (aktivni).

Potom zavrit program. Funguje hned bez dalsiho nastavovani nebo restartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Psal uživatel Sharpens:

dělám to podle návodu, ale asi někde dělám chybu, zadám kód 12345, napíše mi to že bezpečnostní přístup je povolen, potom nastavení, kanál, přehodím na aktivní zavírání, a stejně mi to potom napíše hlášku že je vyžadován bezpečnostní přístup

Kde dělám chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl ve Škoda servise Auto Racek v Humpolci - dávali mně novou levou vzpěru (servomotor) u 5-tých dveří.

Donesl jsem jim tam návod tady z fóra, aby mně nastavili zavírání tlačítkem a DO, když se v tom vrtají a stejně musí na VAGu smazat chybová hlášení. Přijímací technik mně řekl, že to neumějí a prej mají VAG na kterém to nejde nastavit ani vypnout to otravné pípání. Stejně prej se to nesmí dělat, protože je to z důvodu bezpečnosti zakázané.

Dnes odpoledne budu auto vyzvedávat tak jsem zvědavej jak to dopadlo..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to otázka pár minut, já se teda považuju za naprostého amatéra s VAGem, podle návodu z fóra jsem to zvládl naprosto v pohodě. Jediný problém jsem měl s tím, že jsem neměl aktuální VAG a napoprvé mě to tam nechtělo pustit. Update a potom pohoda. Akorát zdržuje to, že je tam nastavení zvlášť na tlačíko u řidiče, tlačítko ve dveřích, tlačítko na klíčku, zvlášť otevírání/zavírání atd takže se to musí nastavit všechno pěkně po jednom. Pohybuju se na trase BV - Brno - Praha, pokud někdo chce, klidně mi to nastavím, nic na tom není

Editováno: , autor: Luďa
necituj bezprostředně předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzvedl jsem dnes Supíka ze Škoda servisu po výměně servomotoru 5-tých dveří a povedlo se jim nastavit zavírání kufru pouze dálkovým ovladačem.

Tlačítko vedle řadící páky se jim nastavit nepodařilo. Ale i to zavírání DO je fajn takže snad pomoc od kolegy Jets potřebovat nebudu...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nechápu, bydlí 5km ode mně... dělal jsem to na X autech.. kdyby jsi Leošovi nebo Radkovi - příjímací technici - řekl že to chceš tak by ti dali číslo na mně, známe se velmi dobře..

 

Běžně jezdím do Racka řešit podobné záležitosti a jsem tam skoro denně..

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Vyzvedl jsem dnes Supíka ze Škoda servisu po výměně servomotoru 5-tých dveří a povedlo se jim nastavit zavírání kufru pouze dálkovým ovladačem.

Tlačítko vedle řadící páky se jim nastavit nepodařilo. Ale i to zavírání DO je fajn takže snad pomoc od kolegy Jets potřebovat nebudu...:-)

Ahoj,

jakej morurek ti menili a proc?

me poslední dobou nedozavrou 5ty dvere:( Nebo spis se zavrou, pritahnou a tak do minuty znova odtahnou ... tzn dvere zustanou potevrene :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jakej morurek ti menili a proc?

me poslední dobou nedozavrou 5ty dvere:( Nebo spis se zavrou, pritahnou a tak do minuty znova odtahnou ... tzn dvere zustanou potevrene :(

tak si odpovim sam......

 

do mechanismu prtahovani (ten dole) mi zapadnul sroubem, tedy nebyl naprvni pohled videt, ale vyndano a uz to maka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...