Přejít na obsah

Černá kola R17 (originál Škoda)


Prochaine

Doporučené příspěvky

Nevíte o nějakých černých (mat nebo lesk) kolech (originál Škoda) pro Superba ve velikosti R17?

Na eshopu moc velká nabídka není.

 

Preferoval bych 7J nebo 7,5J a E49 (viz. technický průkaz).

 

(Koupil jsem auto na R16, ale chci je nechat jen na zimní a na léto bych rád 225/45R17, protože mám pocit, že na R16 to trochu plave - hlavně na dálnici při vyšších rychlostech.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co Hawk? Jsem nad nima také uvažoval a pak jsem koupil Trinity 18

Mě by se taky líbili, ale mám 18 na léto. Takže připadá v monžnost jen 17. I tak 17 kolo 4000,- + 4000 elektron. To mi stačí. A to mi před měsícem totálně prdla jedna letní pneumatika, byla rok stará a najeto asi max 20 tis. Ty originál od škodovky. Pak jsem zjistil, že kompletně steřelý, všechny 4, takže jsem musel koupit letní komplet. No dost na 1 měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na jednom 18´´ tmavé Siriusy, standart na L&K asi jako ty, a na zimu právě ty Trinity. Sehnal jsem je za 10 ráfky + 7 nové contíky. Na druhém mám 17 Trifid na léto 225/45 a na zimu 205/50 na Venusech. Nevidím v tom moc velký rozdíl, ale třeba do 16´´ už bych nešel a ani na svém tedy nemůžu kvůli brzdám, ale má je kamarád na léto i zimu a to vypadá, že jede člověk na mýdle, v každý zatáčce se to hrne ven a to je fouká na 3 atm.

 

Jinak co reklamace? Nemáš záruku? Vztahuje se přeci i na pneu. Minimálně z pojištění, kterým se vytahují, ti zaplatí poměrnou část pneu dle vzorku, který na pneu zbývá..

Editováno: , autor: waikiki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na jednom 18´´ tmavé Siriusy, standart na L&K asi jako ty, a na zimu právě ty Trinity. Sehnal jsem je za 10 ráfky + 7 nové contíky. Na druhém mám 17 Trifid na léto 225/45 a na zimu 205/50 na Venusech. Nevidím v tom moc velký rozdíl, ale třeba do 16´´ už bych nešel a ani na svém tedy nemůžu kvůli brzdám, ale má je kamarád na léto i zimu a to vypadá, že jede člověk na mýdle, v každý zatáčce se to hrne ven a to je fouká na 3 atm.

 

Jinak co reklamace? Nemáš záruku? Vztahuje se přeci i na pneu. Minimálně z pojištění, kterým se vytahují, ti zaplatí poměrnou část pneu dle vzorku, který na pneu zbývá..

Abych řekl pravdu, nenapadlo mě to. Havaríjko mám. Ale poptám se. Já na léto koupil rychle 235/40/18 Continental s funkcí contiseal (samozacelovací) a dobrý a zima holt bude na 225/45/17 Goodyear ultra grip 8. Ale já toho moc nenajezdím. Spíš to auto má manželka s detskama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....taky mam 205/50 na Venusech, neb gumy už jsem koupil s jinými koly a ty pak vyměnil, a na Flash už nic jinýho nedam a do budoucna bych možná koupil 225 zimáky. Prostě na dálnici Sup s 16 je blbost. Sice nemám registraci auta ani pojištění v CZ, tedy podle oveření stavu legislativy, není pro mně zápis kol v techničáku absolutně vyžadované, otázka - až bych auto do CZ přehlašoval, jestli to není v rozporu? Aspoň ve svém CoC mám, že ráfek 17x7J ET49 má být 225/45, předpokládám, že VT by mi natiskli úplně stejně.

 

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...