Přejít na obsah

Pioneer DEH-X3500UI - zapojení


Doporučené příspěvky

...PIO má trošku krkolomné menu...osobně bych se podíval po nějakém modelu od Alpine nebo clarion

 

k zapojení nebude potřeba nic jen u rádia přehodíš mezi sebou napájecí kabely (červený vs žlutý) a k zajištěn napájení nat. zesilovače budeš potřebovat tento napaječ...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/124-3-antenni-napajece/5/1692-ISO-DIN-ant-napajec

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/124-3-antenni-napajece/5/764-ISO-DIN-ant-napajec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám toto rádio v autě. Také Fabia Classic. Je super :) ovládání je jednoduché, chce to si jen zvyknout. Má krásný zvuk a to mám origo repro. Mě to rádio uchvátilo asi na ty barvy :))) . Řekl bych, že má celkem podrobnější nastavení zvuku. Vlastní ekvalizér, to jsem celkem ocenil. Nastavení basů je celkem obsáhlé. Při zapnutí funkce MIXTRAX dělá rádio jak světelné efekty, tak zvukové efekty při přechodu na další skladbu. Plasty mohou působit lacině, ale jinak vypadá v autě opravdu moc dobře. K nastavení je asi 20 barev (nepočítal jsem je)  a to buď pro celé rádio, tak je možnost zvlášť displej a zvlášť tlačítka. Prostě si lze nastavit barvu podle nálady. Modrá vypadá asi nejlépe, působí elegantně. Jen celkem září při jízdě v noci,k tomu je tam funkce tlumení nebo se dá vybrat tmavá modrá, která je příjemná. Já zatím nemám přechod pro anténu, takže nemohu říct jak je to se signálem a tak.. Za ty peníze jsem ho vzal myslím i bez váhání :) to rádio toho má celkem dost co nabídnout. Když mi přišlo, strávil jsem s ním celé odpoledne až do večera :) Akorát musím upozornit, že jsem ho nemohl nacpat do horního DINu. Kabely se kroutily a to se mi nelíbí..dole je i praktičtější, neoslňuje to a došáhnu k tomu i z páky. Pokud máš v autě černý interiér, sedne tam jako hrnec na prdel :D já mám interiér šedý :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednej, nebudeš litovat :-) v noci, při zapnutí mixtrax, auto uvnitř bliká jak na diskotéce, při nějákém srazu je to taková ptákovinka, ale nevidí se často :-) kdyby jsi něco potřeboval vědět napiš do SZ ;-) jinak snad vše najdeš v manuálu.

 

Schválně napiš až přijde, jak se líbí ;-)

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojení je úplně jednoduché :) kabel by tam měl být připravený s dvěma konektory (v autě), ty zasuneš do dvou konektorů u redukce co dostaneš k rádiu a druhý konec do rádia, to je vše. Jediné co budeš potřebovat je konektor pro anténu, já ho zatím nemám a ještě se mi do toho nezachtělo.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...