Přejít na obsah

18.sraz SKODAHOME.cz - 31.5.2014


Olin

Doporučené příspěvky

Isiel som o 5:30 asi. Uz mame za sebou 240km. Sme v Ziline. Skusim pockat hodinku ci sa Vilo ozve alebo nie. Ale vidim to tak, ze pokracujem sam

To Myta je to cca 5 hodin. Cize okolo 16 tam mozno budeme. Napisem alebo zavolam z hranic

--

Z mobilu

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, moc pěkná nostalgie, ty embéčka. Koukám, žes na tom svým asi nechal ruce při leštění, co  :kol-47:

Jinak mě berou ty MBX. Vidím tam tři kousky. Ale to je poměrně velká vzácnost, což ?

Jedinej, kdo to tam trochu kazí, je pražák s tou oloupanou oranžádou. To bych asi nechal doma, než to bude hotový. Asi už to nemoh vydržet.  :kol-48:

A co se mi teda hodně nelíbí, je ta RS 2000. Vnitřek krásnej, předek solidní, ale z boku a zezadu strašný. Už tomu jen přidělt dozadu vrtuli a byl by z toho obojživelník. Je spousta aut, který vypadaj jako pěkný cabrio, když se jim odpreparuje střecha, ale tahle dvojková Fabie to rozhodně není. Velmi zajímavej koncept, ale hnusný.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plastidip bude varianta asi aj pre moje kolá. alebo dám rovno lak. uvidím...každopádne na zraze bola paráda, konečne vyšlo aj počasie :)

 

cesta späť spotreba ešte nižšia :p viac možno rozpíšem v téme o Fabke ;) foto som ešte nestihol ani pozrieť, prespal som celý deň takmer (22 hodín na nohách, z toho 11 za volantom v noci...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...