Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

tak Barča ti to tu napsala ne?To jsou dospělí lidé a nemyslím si,že by tě někdo chtěl o něco oškubat.Máš dvě možnosti.

1) tak jak to napsala ona

2) tak jak jsem to myslel já.Abys předešel čárkování a handrkování tak bys musel mít seznam zájemců a na sraze mezi ně rozpočítat náklady to je celé.

Nějaké já to cálnu a kdo bude chtít tak mi to dá to si myslím,že je nesmysl.Proč bys to měl takto chtít.Tak dajný zase nebuď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak píše čuzík, je to kousek, tak můžem pro to pak zajet a rozhodně bych to nečárkoval, jak píše milan, za chvilku by člověk nevěděl co čárkuje, je jedno zda někdo vypije 7 piv a druhej 12, prostě se sečte kdo bude všechno chtít pivo a vydělí se to a hotovo, buď pro to pak hupsnem, stejně máte sudů zásobu v hospodě, takže to můžem koupit v pátek a vezmem třeba dva, když by se druhej ani nenarazil, tak ti ho vezmou v hospě zase zpět ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, co koukají až na poslední stranu, tak přidávám aktualizaci ať není několik stran zpět :D

 

Čuzik 2 os. + pes - chatka č.1

Doktorone 2 os. + dítě - chatka č.2 pá - ne

Ghostbuster 2 os. - chatka č.3 pá - ne

Airman64 1 os. - chatka č.4 čt-ne

Mr.Chodny 1 os. - chatka č.4 (čt)pá-ne

Drizzy 1 os. - chatka č.4

Tarantulas 2 os. chatka č.5 pá-ne

Vick 2 os. chatka č.6 čt-ne

czechmichael 1 os. chatka č.7 pá-ne

Moravecmilan21 1 os. chatka č.8

Nemo.x  1 os. chatka č.8 so-ne

KubinoS 2 os. chatka č.9

Michael91 2 os. + pes chatka č.10 pá - ne

Ladislavpraha 2 os. + pes chatka č. 11 pá - ne

wladi 4 os. chatka č.12 so-ne 2x Superb

Michal 318i 2 os. + pes chatka č.13  pá - ne

Torreto 2 os. chatka č.14 so - ne

Badd 2os + pes chatka č.15 pá - ne

AceVentura 2.os chatka č.16 pá - ne

 

Bajuszka 2 os. + pes - stan (st)čt-ne

brc.majkl 2 os. stan

Sup1 1 os. sup

 

Passport ??? Psal Vick

Lanny ??? Poslána SZ a psal Vick sms

Ďurih ???

TomTF ???

 

 

Je to teda krásných 23 vozů Škoda Superb I   :)

39 osob + 1 dítě + 6 psů   :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie děti miluje, je s něma jak jedna černá ruka :D Máme synovce 3,5 roku, takže na děti je zvyklý a nechá si vše líbit :)

Jinak od našich Blek, má děti taky rád, k našim chodí známa s dcerou a spolu si nejvíce vyhrajou :)

Takže za naší rodinku v pohodě ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte ten vtip ?

 

Má to 5 končetin a běží to z děckého hřiště? :-D

 

noʞčıčnɹ noʞɔěp s uɐɯɹqop

 

Jinak už se těším az budem na místě az si sednu k te řece a dam si nohy do vody ;) Popřípadě celej když tma bude adekvátní hloubka a adekvátní teplota vzduchu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pivo nerieste! Michael kludne poslem pracy vopred, to by bolo aby sme ciarkovali po kazdom pive, sak by ma ruka bolela. Nehladim na to co kto kolko vypije. Takato akcia je len raz za rok, ak si da nejaky "nealkoholik" pivecko k veceri zily mi to trhat nebude. kto bude chcet ten prispeje kto nie je to jeho vec, hlavne aby si nebol v minuse... so mnou rataj tak 10-20 piv a moja 45 kilova priatelka tiez vypije tak 4 ;-) ona plzen zboznuje. Radi prispejeme, a myslim ze hovorim za kazdeho pivara;-) Zraz je zraz!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...