Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

Aktualizováno, koukej dorazit Noholame, chci okouknout ten spoiler :kol-47: vypadá to moc pěkně na té černé.

 

Jinak já už budu mít po víkendu SoundSystem ze Superba II (FL Octavie II) i komplet interiérové lišty v laku, tak se budete moci pokochat, kdo přijedete. Jinak už nevím kdo mi nabízel zaučení s VOLTMETREM :kol-98:  ale už ho mám v autě i s notýskem, takže tak no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soundsystem,co to vše bude-všechny repra a nějaký zesík?!

Jj, je to 12 reproduktorů (4x výškáče v kličkach (výměna za původní), 4x basové (výměna za původní) a 4x tředové (ty jsou navíc))

plus zesilovač pod sedačkou řidiče... Tak jsem na to zvědavej, jak to bude hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sehnal jsem to na Bazosi a cena za komplet (12x repro + zesík + tapec) byla 5500,- kabeláž 2500,- a práce bude cca 2500,- 

 

jedná se o FL SoundSystem, ty před FL jsou o cca 1000,- levnější a cena za práci je za natahání kabelů a nakódování, repro jsem si měnil sám a budu mít odstrojené auto a pak si ho nastrojím (tapecy, kastlík spolujezdce)...

 

Jestli by to šlo do Fábie, to si nejsem jistej, ale vzhledem k tomu, že zesík a repro jdou jen do rádia, tak pokud nebude problém s repráky (aby se vešly do stahovačky a jestli se podaří někam napasovat ty středobasové repráky co tam jsou navíc), asi by to šlo, ale to už by bylo asi na kompletní udělání tapeců "na míru"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okouknu, postahuju :kol-47:  jinak já taky přemýšlel o SUBu, ale zase to je takové že v kufru randál a hlavně kufr potřebuju prázdnej :kol-28:  takže SS pro mě byla jasná volba :kol-31: byla to jen otázka času, kdy se ukáže ze Superba nebo FL Octavie II...

 

A kdo že mi to ukáže kouzla s voltmetrem :kol-35:  už nevím, kdo mi to nabízel...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...