Přejít na obsah

Po vyjmutí klíče se rádio nevypne (FI 2003)


Doporučené příspěvky

Ahoj mám menší problém. Odešlo mi rádio a kamáram mi pujčil svoje staré, ale bohužel i po vytažení klíčku se rádio nevypne. Máté nějaké nápady? Může to mít  něco společného s tím, že se po vysunutí klíče nerozsítí stropní osvětlení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zapojené jinak než dosavadní rádio. Není připojené přes nějakou redukci? Někdy tam bývají dva kontakty, které se dají vzájemně prohodit (stálé a spínané napětí), to by mohlo pomoct. Pokud to tak není, bylo by nejspíš třeba přepojit kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To se mi tenkrát stalo také....Tak jsem prostě smířen s tím že odešlo rádio...Napíchl a zjistil jsem toto....Závadu jsem se pokusil smazat,nešla....Tak jsem cca týden jezdil bez rádia(demontováno) a potom jsem si řekl že přehodim a rádio hold půjde pod stálých 12V a zapojím a ejhla už to fungovalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...