Přejít na obsah

LED vnitřní osvětlení zadní části vozidla (Zadní stropní lampičky)


suppressu

Doporučené příspěvky

Zdarek.

Ako hladam tak hladam ,ale akosi nic take som tu nenasiel.Robil to uz niekto?

Ehm mam na mysli urobit led osvetlenie aj nad spolujazdcov aby to fungovalo ako predna lampicka,kedze sa original lampa medzi strechu (plech) a tapac nezmesti.

Dostal som taky napad urobit toto osvetlenie aj do zadu,len pri prejdeni asi vsetkych tem ohladom osvetlenia interieru som akosi nenasiel nic take co by mi pomohlo.Ako by som to mal urobit aby to fungovalo?

A hlavne aby sa to nebilo s prednou lampou kedze to chcem napojit priamo na nu.

Dik moc za pomoc

p.s. toto som nasiel ,nepomohlo

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=78910

Editováno: , autor: suppressu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sežeň si tohle, jsou to originám světýlka, které se dozadu k madlu dávaly, (dávaly se i do golfu a passatu) na vrakáčích je jich spousta a mně stály cca 3euro. zapoj to normálně na přední světlo. Má to tři polohy: vypnuto, zapnuto a zapnuto jen při otevřených dveřích. nemusíš ani sundávat střechovici, jde to pěkne vyříunou ostrým nožem a je to velmi jednoduché. nemusíš nic vymýšlet, je to origo a vypadá to tam velmi pěkně. a klidně si dovnitř můžeš dát ledku

post-30493-1260342364_thumb.jpg

post-30493-1260342369_thumb.jpg

post-30493-1260342374_thumb.jpg

post-30493-1260342379_thumb.jpg

post-30493-1260342383_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sežeň si tohle, jsou to originám světýlka, které se dozadu k madlu dávaly, (dávaly se i do golfu a passatu) na vrakáčích je jich spousta a mně stály cca 3euro. zapoj to normálně na přední světlo. Má to tři polohy: vypnuto, zapnuto a zapnuto jen při otevřených dveřích. nemusíš ani sundávat střechovici, jde to pěkne vyříunou ostrým nožem a je to velmi jednoduché. nemusíš nic vymýšlet, je to origo a vypadá to tam velmi pěkně. a klidně si dovnitř můžeš dát ledku

Aj nad tym som rozmyslal,ale asi chcem byt original.Len cisto ledky do tapacu.A tam kde ma byt madlo tam kdesi ten vypinac.Len aky?Ked tak nad tym rozmyslam ,tak by mohol fungovat aj nejaky prepinac zo stareho magica,(ten na prehadzovanie radio ,cd,tape)alebo?Len ako to potom zapojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sežeň si tohle, jsou to originám světýlka, které se dozadu k madlu dávaly, (dávaly se i do golfu a passatu) na vrakáčích je jich spousta a mně stály cca 3euro. zapoj to normálně na přední světlo. Má to tři polohy: vypnuto, zapnuto a zapnuto jen při otevřených dveřích. nemusíš ani sundávat střechovici, jde to pěkne vyříunou ostrým nožem a je to velmi jednoduché. nemusíš nic vymýšlet, je to origo a vypadá to tam velmi pěkně. a klidně si dovnitř můžeš dát ledku

:palec2: Super inspirace. :palec2:

Jen bych mel maly technicky dotaz: jak nejjednoduseji natahnout kabelaz od stropni lampicky, aby se nemuselo moc rozebirat? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm.To ma napadlo ,ze to bude svietit ,len ked otvorim dvere ,ale ja to chcem pouzit aj ako citacie s ovladanim vzadu a bez toho aby sa to rozsvietilo ked zapne svetlo vodic.No a ako tak nad tym spekulujem,tak to urobim trosku inac.Vzadu nad hlavami (v tom plaste za stresnym tapacom) dam ledky na dvere a tie citacie urobim len na vypinac.To by mohlo fungovat.A kedze par ludi mi tu slo inspiraciou ,tak myslim ,ze pri zapajani tych lediek mi jeden stresny tapac nebude robit problem.Len dufam ze to bude fungovat ako ma. ;) Ved potom sa aj ja pochvalim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Super inspirace. :palec2:

Jen bych mel maly technicky dotaz: jak nejjednoduseji natahnout kabelaz od stropni lampicky, aby se nemuselo moc rozebirat? :help:

nic nemusíš rozebírat, jen sundej ten kedr kolem dveří vpředu i vzadu a tím ti vznikdne mezi kastlí a střechovicí místo a tam tudma to k lampičce protáhneš nějaký drátem, nebo něčím podobným a vhodným

post-30493-1260395486_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mr. Zajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sežeň si tohle, jsou to originám světýlka, které se dozadu k madlu dávaly, (dávaly se i do golfu a passatu) na vrakáčích je jich spousta a mně stály cca 3euro. zapoj to normálně na přední světlo. Má to tři polohy: vypnuto, zapnuto a zapnuto jen při otevřených dveřích. nemusíš ani sundávat střechovici, jde to pěkne vyříunou ostrým nožem a je to velmi jednoduché. nemusíš nic vymýšlet, je to origo a vypadá to tam velmi pěkně. a klidně si dovnitř můžeš dát ledku

Mohl by jsi mi sem hodiť Škoda číslo světílka a konektoru? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit. Cisla souhlasi.

Pro info (hlavne pro Prazaky): obe lampicky + origo kabelaz i s konektory z VW (staci drobna uprava a instalace je za chvilicku hotova) + druha lampicka osvetleni kufru i s konektorem - 100Kc. na vrakovisti v Praze Modranech. Vyborne zasobovany pro FI, FII, O+Sup, VW Pasat, Bora, Golf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...