Přejít na obsah

12 htp 47kw, problém se studeným motorem


martinhad

Doporučené příspěvky

Dobrý den, nevím zda se to tu už řešilo. Mám Fábii 1,2 htp 47 kw. Když ji nastartuju studenou (kdyz stojí venku) tak sice chytne ale začne v ní šíleně škubat, pokud přidám plyn tak chípne. Toto opakuji tak 4krat, kdyz nepridavam plyn tak sice v ní škube ale  po cca 20 sekundach v pohode. Pokud je auto v garaži tak je to lepsi a v lete uplne v pohode. Svítí mi kontrolka motoru. S autem jsem byl na dignostice - chybné tepelné čidlo. Vyměnili mi ho ve škodováckým servise za litr. No sice drahý, ale říkal jsem si aspoň to bude v pohodě. No ale auto melo ten samý problém. Opět diagnostika, opět vadné čidlo. Tentokrat mi ho vyměnil kamarád. Problém přetrvává dál. Čím by to mohlo být? Pokud se motor jen trochu zahřeje, je všecno OK. v servise mi řekli že si s tím mohou třeba 5 hodin hrat ale nemusí přijít co tomu je. Ale cenu 800 kč za hodinu mi řekli hned. Tím čidlem to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...