Přejít na obsah

Kontrolka výfukových plynů


Georg

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím..tak kontrolka výfukových plynů od minule druhý den zhasla..Ale co se mi stalo včera..jedu domů a zase se rosvítila...byl předemnou kopec,který jsem v pohodě svižně vyjel,z kopce jsem povolil plyn a potom jsem chtěl předjet auto a ejhle...auto začalo cukat,povolil jsem plyn a přidal,auto jelo normálně..při dalším ubrání plynu už auto nešlo do otáček a kouřilo bíle a divně byli cítit zpaliny..začala blikat kontrolka žhavení a maxidot oznamoval poruchu motoru-servis..Auto chcíplo a už nešlo nastartovat..Odpojil jsem baterii,počkal cca 5 minut a auto když chytlo,motor běžel nepravidelně a nešel do otáček a chcípal..Nechal jsem ho odtáhnout domů a zavolal známého,co dělá v servisu,přivezl diagnostiku,vymazal závady,které naskákali díky odpojené baterii ale auto stejně nejede a diagnostika neukazuje žádnou závadu.Netušíte prosím někdo,co se mohlo podělat??Děkuju moc Jirka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...