Přejít na obsah

Dálkové ovládání - prosím poraďte co to mám za typ


Uhlíř Petr

Doporučené příspěvky

Ahoj, dostal jsem od rodičů fabii a je k ní jenom jeden klíč a takové divné dálkové ovládání (viz foto).. Chtěl bych si dodělat klíč a když už tak asi zrovna vystřelovák..

 

Zajímalo by mě jestli je ten centrál co mám teda na autě originál škoda (protože na té kulaté dálce je snad logo škodovky - je odřené tak si nejsem jistý) a případně jestli teda stačí koupit nějakej ten vystřelovák a spárovat to nebo jestli si musím koupit celou jinou jednotku nebo jak to je.. (popř jaký MHZ musí ten vystřelovák mít?) VAG mám a dokonce jsem si koupil i ty skleněný imobilizerovy tycinky do klice abych ten druhej klic mohl sparovat.

 

Díky za každou radu

post-64624-0-60193300-1397936321_thumb.j

Editováno: , autor: Uhlíř Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš META system,dříve to autorizovaný servis montoval . Na tohle ti ale vystřelováky chodit určitě nebudou. Vymontuj to,mrkni na komfortku máš ji vespod palubní desky nad plyn. pedálem. Číslo a písmeno. Pak podle toho kup jen vystřelováky,nebo i komfortku. Je jich na bazoši dost a nejsou drahé. Ale však jsi o tom přečti,je tady o tom psané spousta.

Editováno: , autor: Mirek 835
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...