Přejít na obsah

Radary - trvalé


TomasB

Doporučené příspěvky

Nějak jsem to tady nikde nenašel jako téma, tak otevírám téma. Prostě kdo víte o trvalým radaru tak šup sem s tím.

Pardubice - S.K. Neumana (je to jak se jede od divadla ke hřbitovu mezi podjezdem a hřbitovem asi v půlce na sloupu). Mimochodem, už se podle info z dopravky někdo pokoušel o jeho odstřel lol

Lhota u Přelouče - první vesnice od Přelouče směrem na Kolín(Chvaletice). Je instalovanej na vjezdu do obce od Chvaletic. Nějaká pi*ča dovolila instalovat ho na svůj plot a prakticky je velmi blbě viditelný, pokud o něm nevíte. Koho by napadlo, že bude instalovanej na soukromým majetku, že? Já o něm věděl, protože ta moje dělá na MÚ v Přelouči a včas mi o něm řekla.

Jinak ten informační radar z Čivic zmiznul a nevím kam. Docela mi chybí, líbil se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze co jezdim a vim( ale neni pravidlo, ze je nainstalovana kamera v te boude plechove ) Opatovska ulice u autobus. zastavky Horcickova na stredovym pasu, dalsi je na Prumyslove ulici na stredovem pasu smer z Cerneho mostu na Hostivar, pred odbockou na Sporilovskou radialu, BArandovsky most, dvouprodova silnice smerem na Kobylisy z Libne nahoru...

Mimo - Milicin ( Ceska Sibir ), ale to asi vetsina vi, je tam kamera ktera prekrocenou rychlost snima a posila foto rovnou na Voticky server. Oni s tim pak dale pracuji a posilaji prislusnym uradum... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau TomasB, musim tě zklamat, ale přes Lhotu pod Přeloučí jezdim skoro denně, zkus si ten "radar" prohlidnout pořádně, je to asi 30 let stará ruská přenosná malá televize v červený bedničce s nějakou anténou od rádia :smich: koukal jsem na to jak... no fakt hoodně dlouho :D muže to vypadat jak radar, to přiznávám, poprvé jsem si to taky myslel... nejspíš to bude dílo nějakýho iniciativního důchodce :smich: takže nevím co ti tvoje "ta tvoje" říkala, ale tohle radar fakt neni :punk:

Editováno: , autor: Farnell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau TomasB, musim tě zklamat, ale přes Lhotu pod Přeloučí jezdim skoro denně, zkus si ten "radar" prohlidnout pořádně, je to asi 30 let stará ruská přenosná malá televize v červený bedničce s nějakou anténou od rádia :smich: koukal jsem na to jak... no fakt hoodně dlouho :D muže to vypadat jak radar, to přiznávám, poprvé jsem si to taky myslel... nejspíš to bude dílo nějakýho iniciativního důchodce :smich: takže nevím co ti tvoje "ta tvoje" říkala, ale tohle radar fakt neni :punk:

no předpokládám, že to ví z práce, protože jak jinak by o něm věděla. A v neděli jsem tam tudy jel a na druhý straně obce byli PČR a MP a inkasovali, takže bejt tebou, tak moc nespoléhám na to, že to radar není. O tom na S.K. Neumana vím taky od ní. Ale zkus to, projeď se tam kilo a uvidíme. Budeme mít jistotu. Třeba máš pravdu. Podle info z městských zdrojů by měly být jak v Pardubicích tak v Přelouči dle instrukcí nastaveny na sejmutí 60+

Zejtra se jí na to ještě přeptám na podrobnosti jak se k téhle info dostala. Já vím tolik, že sem byl upozorněn a na druhým koncu vsi opravdu kasírovali.

Dej vědět, jak jsi dopadl s testováním, jestli je to radar nebo není.

Nejsem si teď 100% jistej, ale řekl bych, že tam je i cedule upozorňující na radar, ale těch je všude plno, tak se třeba pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zase ve sdělovacích prostředcích několikrát zaslechl informaci o tom, že automatizované měření rychlosti vozidel je v tomto státě nelegální, bohužel to nikdy podrobněji nevysvětlili, takže nevím, jak tomu mám přesně rozumět. Víte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže se Farnelovi omlouvám. Je to jak píše. Tenhle víkend jsme jezdili kolem něj na chalupu, a tak jsem se manželky optal, jak to je. Blbě jsem jí rozuměl. Říkala, že tam často měří, je to jedno z nejčastěji měřených míst. Ale o tom "radaru" na plotě mi prý říkala, že je to jen atrapa. Asi jsem ji nepochopil a ty 2 informace jsem si smotal dohromady. Prý mi to říkala, že si jen místní občan přeje, aby auta kolem jeho domu jezdila pomalu.

Nicméně na tuhle obec stejně pozor, protože tam měří velmi často, nakonec jsem to psal už výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

# POZÓÓÓR !!!!!!

> #

> # Na 108. km dálnice D1 je nainstalován v obou směrech

> # stacionární

> # radar !!! První skutečně funkční stacionární radar na českých

> dálnicích.

> #

Přesně tak, až na to, že to není D1, ale D2, a není to v Česku, ale na Slovensku. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja to opravím. Je to na Slovensku, ale na D1. Teda z Blavy na Žilinu. (D2 vedie z Blavy na Brno). Ako tu už padlo, je to na 108 km (pred Trenčínom v smere od BA). Sú inštlaované spolu 4 radary - pre každý jazdný pruh jeden. Vonkajší pruh sa meria po smere jazdy, vnútorný proti smeru jazdy. Viď foto.

post-18-1160910407.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...