Přejít na obsah

Octavia I - Zvedací body


Kryšot

Doporučené příspěvky

Podle mně je to vyznačeno dobře.

Heverem jsem musel auto zvedat dvakrát, pokaždé v noci, a ani jednou nespadlo. Ne že by to bylo nějak moc stabilní, ale známky na spadnutí to nejevilo.

V servisu se to zvedá za výztuhy, to tam je taky dobře....

Editováno: , autor: Paolo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

No vidíš, já zase skřípu zubama, když mi v pneuservisu podloží auto dřevěným špalkem pod celým prahem a tak zvedá auto.

 

Zase v autorizáku kde sem tam zajdu nebo kámoš, který mi dělá s autem a taky dělá v autorizáku, zvedá auto v předepsaných místech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 let později...

Ahoj,

rád bych se zeptal, kde najdu zvedací body pro běžný dílenský pojízdný hever na Octavia I (2003).
Bohužel v manuálu jsem našel pouze jak zvednout auto s heverem, který je u rezervy a v každém videu/obrázku jsou jiné informace.

Mým cílem je naučit se provádět základní údržbu (výměna oleje, filtrů apod...)

V jednom videu jsem našel, že to zvedají za přední ramena, ale nevím zda to ničemu vadí (viz foto).

Případně je nějaké lepší místo pro zvednutí (prosím jsem opravdu začátečník, takže ideálně jestli mohu poprosit, tak poslat nějaké foto se zvýrazněním kam mám dát pojízdný hever a kozu)

Mám na hever dát nějakou tu gumovou podložku ? Nebo ho použít bez gumové podložky ? Případně jen nějaký kus dřeva ? 

Moc děkuji!
 

Screenshot 2023-10-16 at 21.10.44.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Octavia I - Zvedací body

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...