Přejít na obsah

Octavia I - Zvedací body


Kryšot

Doporučené příspěvky

Tam, kde se auto zveda zvedakem ci jinym nastrojem :D - ve predu - se casto macka. Cim to je? Uz jsem to videl na dost Octavkach - misto na prahu - ve predu zamackle - ten vybezek prahu, profil co leze dolu.

Take to mam.

tak to mě taky zajímá...prvně jsem myslel že to mám bouraný, ale pak jsem to viěl na dalších koktách a to mě uklidnilo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to taky! Myslím, že je to tím, jak to v některých neautorizovaných servicech servisech zvedají na zvedáku s lyžema a podkládají prahy dřevěnýma špalkama. Přecijenom ty naše Kokty něco váží a ten lem to pak nedává.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to taky! Myslím, že je to tím, jak to v některých neautorizovaných servicech servisech zvedají na zvedáku s lyžema a podkládají prahy dřevěnýma špalkama. Přecijenom ty naše Kokty něco váží a ten lem to pak nedává.....

Mám to taky a je to od zvedáku,jenom mi hlava nebere to s těmi neautorizovanými servisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam RV99 a auto jsem zvedal uz x-krat prave tou napodobeninou heveru co je v kufru, dole je to perfektne rovne, ani skrabanecek, tak nevim  :unsure:

Tak je to tady asi samej lempl! :smich::smich::smich:;)

Já jsem to ale neudělal.já to tak už koupil. :smich: Narovnat to jde,rovnal jsem to.Při první návštěvě pneuservisu plác a je to zase ohnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam RV99 a auto jsem zvedal uz x-krat prave tou napodobeninou heveru co je v kufru, dole je to perfektne rovne, ani skrabanecek, tak nevim  :unsure:

Tak je to tady asi samej lempl! :smich::smich::smich:;)

Já jsem to ale neudělal.já to tak už koupil. :smich: Narovnat to jde,rovnal jsem to.Při první návštěvě pneuservisu plác a je to zase ohnutý.

lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam RV99 a auto jsem zvedal uz x-krat prave tou napodobeninou heveru co je v kufru, dole je to perfektne rovne, ani skrabanecek, tak nevim  :unsure:

Tak je to tady asi samej lempl! :smich::smich::smich:;)

Já jsem to ale neudělal.já to tak už koupil. :smich: Narovnat to jde,rovnal jsem to.Při první návštěvě pneuservisu plác a je to zase ohnutý.

Take jsem si to nechal srovnat a co bys rekl ..... pri dalsi vymene pneu bac a bylo to zase ohnute :( Pripadam si jak ve Favu. Taky prahy kaput, tak zvedani pres celickej prah - drevenym tramkem. Asi to tady vypada na podob. zavadu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám taky ale viděl jsem to snad na každé. Třeba to tam má být :D .

Ja snad taky na kazdy, ale to se asi jen zda. Na tech novejch snad uz neee.

Nevim co nato rict. Zveda se to na spravnem miste, hever je kvalitni na ukotveni packy take, jsou pogumovane. Tak ja uz nevim. Ted to kousek dal budu chytat. Bud je to tezky cumak nebo co :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samože mám taky, párkrát jsem to narovnal a zase se to ohnulo, teď už na to kašlu...

Jen jsem si předevčírem, když jsem byl na serv. prohlídce, všiml, že mi vpředu ty pracky heveru posunul jakoby víc ke středu auta, takže to zvedal vpodstatě za podlahu a ne za práh-jestli je v těch místech ta podlaha tak pevná nebo co??? Ale octa na vedlejším zvedáku byla podepřená stejně a měla ty lemy taky splácnuté...a byla to pofaceliftová ;)

Ještě foto:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem si předevčírem, když jsem byl na serv. prohlídce, všiml, že mi vpředu ty pracky heveru posunul jakoby víc ke středu auta, takže to zvedal vpodstatě za podlahu a ne za práh

přesně, stačí se ohnout a za prahem jsou takové vystouplé plošky s gumovou zaslepkou a ne to tahat za prahy...taky bohužel mám,ale to předchozí majitel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Octavia I - Zvedací body

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...