Jump to content

podsvietenie pristrojov

pershing
 Share

Recommended Posts

ahoj

minule som si vsimol ze rapid ma po starom - zelene podsvietenie pristrojov, volantu (nie budikov), chcel by som sa spytat ci to je mozne nejakym jednoduchym sposobom prerobit na biele - ako to je napr v novej oktavke a ci to nahodou uz niekto neskusal. Podobnu temu sa mi nepodarilo najst tak zakladam novu.

Však on píše, že nie budíkov... Ano, vše ostatní svítí zeleně.

No asi by to neměl být takový problém, však je to podobné jako u OI a dalších koncernových aut. Minimálně ovladač zapínání světel a jejich výšky je stejný jako u OI. K ovladači zrcátek se bude dostávát blbě, musí jít dolů tapec. Tlačítka na volantu půjdou snad rozlousknout. Největší problém tak bude climatronic, tlačítka rádio a tlačítka pod climatronicem (ev. ovládáním topení a klimatizace).

I když u OI jsem podsvětlení dělal, tady si zatím vzhledem ke 4leté záruce na větší zásah netroufám. A měnit jen část (to nejjednodušší - ty spínače) se mi nechce.

• 4 weeks later...

ano jde to , ja to dělal na svojem rapidu z kamošem trvalo to 5 hodin dělaly jsme to poprvé ,nejhorší je snad volant musiš sundat předek volantu kde se troubé a je airbeg , drží to ze zadu na packách , navod najde na google a zmněnu odvětlení v rapidu :)

je z tim piplačka , pokud neumíš dobře pájet mikropajkou , tak se do toho ani nepouštěj a dej to někdomu kdo to už dělal !