Jump to content

motor lze vytočit do 3000 pak se zastaví a cuká jako omezovač

Jantarvočuch
 Share

Recommended Posts

čaute mam problém,81kw motor do 3000 vytočim na volnoběh potom se zastaví a cuká jak omezovač u benzína,katalisátor je ok,nádrž byla plná najeto 130km a je tam třičtvrtě...z výfuku to kouří do modra....jediný co podezřívam je rotační čerpadlo.,...výkon to má tak 5x horší než když to spadne do nouzáku v podstatě se ani nerozjedu....turbo se točí...podtlaky jsou ok...

na diagnostice to eště nebylo až zítra

EDIT:

nebo snímač otáček...

Edited by Wojnar
EDITUJ příspěvky!!!

no super,čerpadlo jsem chtěl dělat teď,co třeba ucpanej EGR??? Ted čekam na souseda dělá mistra ve škodovce,tak snad se pochlapí...ale přijde mi to jako by se to prostě dusilo...Eště kouknu na rozvody ale to je pitomost aby to skočilo o zub...sou komplet nový a maj 50 000.navíc hned po startu to jde vytočit a po 2 sekundách ty otáčky padnou a nazdar...a nádrž jsem čistil napodzim...

Edited by Jantarvočuch

tak bingo,špatnej kontakt u řídící jednotky,tak že zítra kontrola kabelů....koukni na to :) a nejspíš nějakej kabel přelomenej,tak že shánim kabeláž,mnoho zábavy přeji,po tejdnu jsem konečně dospěl k závěru...

Edited by Jantarvočuch

• 3 years later...