Přejít na obsah

zvuky při rozjíždění


sr5

Doporučené příspěvky

Ahoj chci se poradit jestli máte stejný problém. Když se rozjíždím na suchu rtak mi jako kdyby od předku vozu ozval takový zvuk jako by přehazovačka na kole. ale jen chvilku nebo dkyž přejedu zatačkou a zaberu tak to vrzne. Co by to mohlo být. Dík za odpověď :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci se poradit jestli máte stejný problém. Když se rozjíždím na suchu rtak mi jako kdyby od předku vozu ozval takový zvuk jako by přehazovačka na kole. ale jen chvilku nebo dkyž přejedu zatačkou a zaberu tak to vrzne. Co by to mohlo být. Dík za odpověď :angry:

Na 99% EDS - urcite mrkni dozadu do kufru na tabulku - musis hledat 1AH

Editováno: , autor: Kryšot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník
problém je vtom že tento zvuk se ukáže i když neprotočím kolo!!!!

tak copak to je? :angry:

I kdyz neprotocis kolo?

Tak co treba kaminek mezi kotoucem a krytem( z plechu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jo mě to taky dělá! eds mám! a ten zvuk mi připadne přesně jak to čerpadlo abs, ale dělá to naprosto náhodně-někdy vubec, jindy dám 2ku a plyn tak, že to na suchu ani proklouznout nemuže a ozve se to... nevím co to je, přisuzuju to tomu eds!!! žiju s tim... jinak eds v zimě skvělá věc!!!!!

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak jsem se projizdel v 1.6 SLX ja mam GLX a tam to pri rozjezdu taky hrablo - cerpadlo. Tak nevim. Napojil jsem to na pc a zavada zadna. Hm to me podrzte ..... :unsure:

ze by malicko sterku?

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ahoj chci se poradit jestli máte stejný problém. Když se rozjíždím na suchu rtak mi jako kdyby od předku vozu ozval takový zvuk jako by přehazovačka na kole. ale jen chvilku nebo dkyž přejedu zatačkou a zaberu tak to vrzne. Co by to mohlo být. Dík za odpověď :angry:

Zdarec!! mě to teď taky dělalo, je čidlo ABS!! neměnil jsi ložiska??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...