Přejít na obsah

funkce SMARTGATE


Doporučené příspěvky

tak tech 5min zabralo, diky!

ale je to teda slusna disktoteka, kdyz pak clovek zapne napajeni - dobrou pul minutu to pipa a vyskakujou hlasky, co vsechno nefunguje :) 

jinak nezkoumal jsem to zatim do podrobna, ale vypada to, ze se tim (krome hesla ke SmartGate) vynulovaly akorat udaje o spotrebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Mám OIII FL a tam je dle konfigurátoru ( a i prodejce potvrdil) SmartGate součástí SmartLinku+. Mám SmartLink+ aktivní (Android auto i Mirrorlink mám dostupné), ale nevidím žádnou Wifi  (ani Wifi direct) síť pro připojení na Smartgate. Je to chyba (závada) nebo je zase něco jinak? Zatím mi nebyl schopen nikdo podat odpověď. Prodejce tvrdí, že by tam SmartGate (dle jejich dostupných informací) měl být, ale není si také jistý jestli se něco nezměnilo (zatím tedy nepotvrdil ani nevyvrátil závadu). Psal jsem na ŠA info, ale žádná odpověď. Máte někdo kolem toho nějaké info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš model před faceliftem tak pokud vím vždy bylo potřeba v konfigurátoru Smartgate přidat (za cca 2000,-). Pokud jsi k autu nedostal manuál na Smartgate nebo když hledáš dostupné WIFI a "Smartgate_XXXXX" to nenachází, tak ji tam tak na 95% nemáš. Ale dá se dokoupit.

 

Od letošního faceliftovaného modelu je již nově součástí Smartlink+... taktéž by se mělo jednat o nějakou druhou generaci smartgate a k ní by se měla vázat i nová All in one app.. sem tam na webu skodovky jsou na ní zmínky ale linky zatim nikam nevedou.. tak jsem zvědavý co škodovka předvede za app. Předpokládám že ji představí v Ženevě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je úžasný, takže jsem si připlatil za něco, co (možná) v autě mám, ale nemůžu to používat, protože skvělé IT ŠA se ještě neuráčilo vydat appku, která je k tomu potřeba. V manuálu k tomu zmíňka není, takže chápu, že co není v manuálu tak není (nebo nemusí být) v autě. Ale kurva proč je to tedy psáno v konfigurátoru ale i v brožurách prodejců! Takže předpokládám, že ušetřili za ten kus železa co se tam montoval a vytvářel i tu Wifi síť a nacpali to softwarově přes infotainment. Což ale také znamená, že když tam není Wifi tak to bude přes kabel, skvělý, kupředu, zpátky ni krok :-) . No nic, tak budu doufat, že to někdy rozchodím. SmartGate určitě není něco bez čeho by se nedalo žít, je to stějně jenom fíčura na hraní, ale když jsem si něco zaplatil, tak to taky má fungovat ( a těšil jsem se jak si zahraju Little Drivera :D :D:D ).

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Habi001 napsal:

SmartGate se nyní připojuje přes kabel

No paráda, místo Wifiny bude kábl, píše se rok 2017. Horší už to být nemohlo, takže děti sedící vzadu buou mít k tabletu přivedený ze předu káábl, super, simpli klévr, to se spíš mělo jmenovat SmartLink-   :D

Ta aplikace bude muset být hodně dobrá aby se mi to líbilo a abych vydejchal tu ztrátu Wifi :-)   
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Habi díky, konečně jsem se o tom něco rozumného dozvěděl. Tohle je informace, kterou jsem se snažil získat. 
  Já to nehrotím, ale strašně mi štve ta neinformovanost zákazníka. Já to chápu, dobře, chystá se na to appka, budiž, ale mohli o tom být alespoň prodejci informováni aby nám zákazníkům o tom mohli podat informaci. Takhle pak člověk shání informace, kouká pod sedačku jestli tam je ta krabička na SmartGate a diví se, že není v autě vidět Wifina :D:D

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal odpověď z ŠA:

 

ďakujem Vám za Vaše pripomienky a za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátil.

Aplikácia bude predstavená na Autosalóne v Ženeve a v obchodoch k stiahnutiu bude počas následných týždňov po tejto akcii. Presný termín ešte nie je potvrdený.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, luban napsal:

Tak jsem dostal odpověď z ŠA:

 

ďakujem Vám za Vaše pripomienky a za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátil.

Aplikácia bude predstavená na Autosalóne v Ženeve a v obchodoch k stiahnutiu bude počas následných týždňov po tejto akcii. Presný termín ešte nie je potvrdený.

 

Tak alespoň nějaká informace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega z práce byl v Ženevě. Měl ode mě za úkol zkouknout tuhle novou aplikaci. Když se tam ptal někoho na stánku Škoda, tak dostal informaci, že žádná nová aplikace neexistuje a že je jen těch asi 5 co bylo doposavaď. Takže super informovanost... No tak snad to vydají co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, luban napsal:

Ten obrázek je celkem jasný ( díky Kane ) až na Little Driver, ten bude pod tím novým SmartGate fungovat nebo ne?

 

Měl by. Budu to zkoušet příští týden, protože zatím mi není jasný, jestli půjde bezdrátově jako doposud nebo jen s káblem, což by bylo poměrně nekomfortní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...