Jump to content

Playlisty a Columbus


Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se Vás zeptat, zda Vám správně fungují playlisty?

 

Já používám u svého Columbuse na přehrávání hudby toto řešení. Na SDXC kartě 64 GB (formátováno na exFat) mám uloženo cca 300 alb. Z těchto alb mám uděláno několik playlistů o různém počtu skladeb (většinou kolem 300 písniček). Jeden playlist má ale 1400 skladeb, cca 90 hodin hudby. Nikdy jsem to nezkoumal, ale najednou jsem zjistil, že mi je Columbus schopný ze souboru playlistu načíst pouze prvních cca 80% skladeb. V počítači používám ke správě Windows media player. Takže mé playlisty jsou ve wormátu wpl. U ostatních playlistů (s menším počtem skladeb) mi vše funguje jak má.

 

Včera jsem ten velký playlist zkoušel přeuložit ve Windows media playeru přeuložit do formátu m3u, ale když pominu problém s interpunkcí, tak počet skladeb, který Columbus načetl, byl na chlup stejný.

 

Mám tedy dotaz, kolik je maximální počet skladeb, které je schopný správně načíst z playlistu i v návaznosti na ostatní formáty souborů playlistů, které je schopen Columbus načíst? Dle návodu jsou to m3u; pls; wpl;m3u8;asx.

 

Vzhledem k tomu, že v návodu není žádné upozornění a jak android, tak počítač s těmito playlisty nemá problém, řešení musí nějak existovat. Doufám, že multimediální navigace v ceně hodně dobrého počítače zvládne alespoň to, k čemu je určená.

 

Pokud máte nějaké postřehy rád se poučím.

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za reakci,

 

asi to tak bude. Viz výstřižek z návodu 11/2014. Ale na druhou stranu, mě při přehrávání zajímá jen jeden soubor a to je ten playlist. Že Columbus neumí zobrazit ve své struktuře složek nebo ID3 tagů více než 1000 souborů je jedna věc, ale zda dokáže přehrát 1400 skladeb je druhá věc. Ten playlist je přeci jeden soubor, který v sobě obsahuje informaci o pořadí a skutečném umístění konkrétní skladby (cesta k souboru např. *.mp3).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...