Přejít na obsah

Parkovací kamera (zkrat)


Roxyn

Doporučené příspěvky

Zdar potřebuji poradit s parkovací kamerou. (jedná se o bezdrátovou sadu)

Sada:$_12.JPG

Kameru tu jsem přimontoval na rámeček SPZetky zapojil na světlo zpátečky (funguje).

 

Potom zrcátko jsem připojil:

1. (obrázek č.2) vpravo nahoře ten přijímač - ACC12+ a GND napojil na zapalovač na cigarety (který jsem koupil zvlášť)

2. Hned pod zrcátkem (viz.obrázek 2) trčí 3 drátky červený (acc 12+ po zapnuti zapalovaní) ,černý (GND kostra) ,zelený (reversing signal (zelená +12V pro zařazení zpátečky)).

tyto dráty kromě zeleného (ten jsem nechal nezapojený) jsem napojil také na zapalovač a zrcátko po otočením klíče se zaplo.

 

Poté jsem k červeným drátkům přidal i zelený (pro vyzkoušeni zda vše funguje) a po otočením klíče se zrcátko nezaplo. (když jsem zkusil zapojit do zapalovače nabíječku na telefon tak nefungovala - takže zkrat)

 

Zkratovalo se to tím, že jsem připojil také ten zelený? 
Mám vyměnit pojistku a zelený kablík připojit na zpáteční světla (na +12V) dozadu kde mám napojenou kamerku?

 

 

imagec48fe.jpg

 

 

 

zde ještě další schéma zapojení

asdadsada.jpg

Editováno: , autor: Roxyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...