Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Galvi: A co bys za to chtěl ? :D

 

Chlapi otázka pro všechny uvažuju v sobotu se podívat do Mladé Boleslavi do muzea Škoda. Byli jste tam někdo po tom co je to upravené? Stojí to za ty km tam jet? Díkes :-)

Ehm, auta jsou nacpaná v několikapatrových regálech, takže k nim není bezprostřední přístup - koukáš se jim na podvozek... To se jim krutě vymklo. Spíš si zjisti, zda nebude možnost se podívat do depozitáře, tam mají různé prototypy atd. Já se tam při návštěvě muzea nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozzi, s tou návštěvou ještě počkej než bude program roomstersrazu. Když byl naposled v Bolce(před třemi roky), byly vstupenky v rámci srazu, ovšem tehdy to bylo ještě v provizorce. Tehdy jsem ale nešel, páč jsme cestou zpět měli v plánu navštívit přehradu Les království. Tak třeba to opět zařadí do letošního programu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozzi, s tou návštěvou ještě počkej než bude program roomstersrazu. Když byl naposled v Bolce(před třemi roky), byly vstupenky v rámci srazu, ovšem tehdy to bylo ještě v provizorce. Tehdy jsem ale nešel, páč jsme cestou zpět měli v plánu navštívit přehradu Les království. Tak třeba to opět zařadí do letošního programu

 

Tež uvažuju se připojit, teda podle toho kdy to bude. :kol-47: Tak říkáš že ještě počkat jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozzi, s tou návštěvou ještě počkej než bude program roomstersrazu. Když byl naposled v Bolce(před třemi roky), byly vstupenky v rámci srazu, ovšem tehdy to bylo ještě v provizorce. Tehdy jsem ale nešel, páč jsme cestou zpět měli v plánu navštívit přehradu Les království. Tak třeba to opět zařadí do letošního programu

jo to by se mi líbilo , prave do muzea bych se rad podíval , ba ani na nějakou výrobu. A malý se už na sraz moc těší :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. víkendový sraz  v Mladé Boleslavi bude v termínu 4.-6.9.2015

 

jinak pokud se zaregistrujete na stránkách roomsterclub.com a eventuelně pošlete symbolický příspěvek 50,- na chod webu, stanete se z příznivců členy a bude vám chodit newsletter, mimo jiné i s datumem srazu, programem, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarovky neprisly :( ...

ani dnes pošťák nezvonil 2x? :kol-28:  ... bo už mi chybí jen ten hnědý repro konektor (přijde zítra z Belgie) a už to mám komplet nachystané, dokonce i s modrým konektorem na AUX vstup, takže už je rádio očekáváno :kol-28:  ... jen ty járovky to brzdí :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani dnes pošťák nezvonil 2x? :kol-28:  ... bo už mi chybí jen ten hnědý repro konektor (přijde zítra z Belgie) a už to mám komplet nachystané, dokonce i s modrým konektorem na AUX vstup, takže už je rádio očekáváno :kol-28:  ... jen ty járovky to brzdí :kol-32:

Ještě ne ale už vim kde jsou :) asi jsem to přepiskl z obednavkou a chtej po me kluci ušati clo :D 

 

Na tohle bys musel mít tedy pořádný štafle:

attachicon.gifP6220120.JPG

Mam 6ti metrovy řebřik , to musi stačit :D ještě že mi toho krvepijce nechali v přizemi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...