Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Je to ještě stále v procesu upgrade - proto je fůra věcí nefunkčních. Za mě je to tedy spíš downgrade. Chodím i na fora, která jsou rozsahem mnohonásobně větší, jak co do počtu registrovaných uživatelů, tak množstvím témat a příspěvků, a tam se léta letoucí nic nemění. Tady toto už je minimálně třetí změna provedená velkým třeskem. Proboha PROČ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, jsem také mírně řečeno rozladěný, což jsem dal již vícekrát najevo i mimo veřejná témata. Jenže majitel se rozhodnul takto... Fotky a ostatní vložené přílohy se snad vrátí zpátky, to bych byl tedy hodně nas*aný, kdyby ne. Co jsem si stačil všimnout, tak u novějších témat už někde jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Pawouk napsal:

Já vím, jsem také mírně řečeno rozladěný, což jsem dal již vícekrát najevo i mimo veřejná témata. Jenže majitel se rozhodnul takto... Fotky a ostatní vložené přílohy se snad vrátí zpátky, to bych byl tedy hodně nas*aný, kdyby ne. Co jsem si stačil všimnout, tak u novějších témat už někde jsou.

Při aktualizaci nebo dodání nových funkcí většinou v pozadí fóra běží tzn. Background Processes, které opravují všechny příspěvky, témata, fotky, přílohy a mnoho dalšího. Nejsem si jistý, jak zdejší administrátoři celou věc nastavili, ovšem nějakých pár hodin to trvalo na mém fóru, kde mám něco málo přes 200 tisíc příspěvků, hromadu fotek a uživatelů. Chce to čas, dejme tomu týden, ono si to sedne, člověk si hodně rychle na nový vzhled a vzdušnost zvykne. Pak jde taky o celkové nastavení serveru, jak se bude s fórem prát, ale předpokládám, že zdejší tým je dostatečně zkušený na to, aby pochopil základy tohoto fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Sabiza napsal:

Při aktualizaci nebo dodání nových funkcí většinou v pozadí fóra běží tzn. Background Processes, které opravují všechny příspěvky, témata, fotky, přílohy a mnoho dalšího. Nejsem si jistý, jak zdejší administrátoři celou věc nastavili, ovšem nějakých pár hodin to trvalo na mém fóru, kde mám něco málo přes 200 tisíc příspěvků, hromadu fotek a uživatelů. Chce to čas, dejme tomu týden, ono si to sedne, člověk si hodně rychle na nový vzhled a vzdušnost zvykne. Pak jde taky o celkové nastavení serveru, jak se bude s fórem prát, ale předpokládám, že zdejší tým je dostatečně zkušený na to, aby pochopil základy tohoto fóra.

Jo, to já chápu, že několik dní to tady bude všechno zabržděný. Vzhled se mi nelíbí a to hlavně proto, že nejsou příspěvky a citace jasně odděleny od sebe. Administrace s tím nechce nic dělat, protože prostě se jim to takto líbí. Kdyby alespoň byly možnosti různých vzhledů a hlavně pozadí. Kdysi to tady bylo a dalo se to skvěle nastavit. Navíc bílé pozadí mi nikdy nevyhovovalo po delší době to tahá za oči. A z hlediska moderování je to teď skutečně za trest - ovládání (tlačítka apod.) jsou někde jinde, je potřeba víc klikat tam, kde dřív stačilo třeba jednou... No děs běs. Ne, toto forum se nelibí a nikdy líbit nebude. Bohužel to s každým dalším upgradem jde z kopce. Děsím se proto, co přijde příště. Jak jsem tady někde četl - je to upraveno pro maminy s founama. Na to kašlu, toto je technické forum, ne mimibazar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím, že tu díky novému skvělému fóru skoro nikdo nechodí, nebo snad jste zrovna na dovolené, takže užívejte, koho ještě čeká to ž tomu přeji ať se bez komplikací v co nejkratší době dočká zalouženého volna, ti co cestují autem, ať dorazí tam kam potřebují v pořádku a bez komplikací ... my už také za nějakých plus mínus 12 hodin také vyrážíme a jako obvykle ;), do naší oblíbené destinace http://forum.skodahome.cz/topic/136284-malta-v-bulharsku-2016-aneb-letos-podesáté-a-opět-sami/

tak hezkou dovču

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...