Přejít na obsah

Prosim o pomoc-kontrolka dobijeni a nefunkcni servo


chomso

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem,

prosim o radu, mam Supa 1, 2,5 tdi 114 kw, pri parkovani jsem chvili ucitil zapach jako by se neco palilo, po opetovnem pokusu o nastartovani (za cca 4 hodiny) mi sviti kontrolka dobijeni a nejde servo. Altik menen cca pred 70 tis. km, takze bych to videl jinde. Za kazdy typ diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mi stoji v Praze Hloubetine, zitra tam jedu (mam to cca 50km), tak bych potreboval neco vyzkouset, pripadne prijit na to co se stalo, pripadne pokud byste vedeli o nekom, kdo by se na to za uplatu prijel podivat-prosim o info. Jeste jednou moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí. Na chodníku to nespravíš. Tohle vypadá na utrženou hlavní řemenici, resp. tlumič vibrací - hlavní řemenice je vyplněná gumou a to máš utržené - TO JE TA HORŠÍ VARIANTA, TAK NEBUDU STRAŠIT :kol-28: , to byla prdel

Ta lepší a pravděpodobnější je, že Ti prasknul klínový řemen a možná vzal s sebou i druhý (na klimošku)

Na Tvém motoru jsou klínové řemeny dva: jeden na servo a altík a druhý na klimošku

Rozhodně to na chodníku neuděláš, je to zaplastované a aby ses k řemenům dostal, musíš odklonit chladičovku

Jinak pokud jsi měnil řemeny a dal jsi tam třeba ašus alá značka Gates, tak mě vydržely 16tis km a musel jsem měnit, pokud Ti to vydrželo 70tis, tak poděkuj bohu. Bohužel z Prahy nejsem, ale pár kluků tady je a určitě pomůžou.

 Rozhodně to chce před montáží nových klíňáků se vším zatočit a vše špatné (hlavně vodící a napínací kladky) vyměnit

Tady máš aspoň foto, abys viděl, jak to tam všechno je.

 

post-79770-0-73829100-1427921988_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, když jsem se do toho pustil, postupně jsem se dopracoval k tomu co si napsal, ale byla to fuška :) Takže už mám domluvený servis nedaleko, zítra to tam hodím a uvidíme jak se věci mají. Řemeny jsem neměnil, byl měněn jen altík, což s tímto problémem nemá evidentně nic společného. Snad se podaří zítra dát dohromady :) Rozvody mě taky čekají a určitě s nimi nebudu otálet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...