Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Stačí si udělat výlet do Strakonic.

Jde to i jinak, viz vlákno "Kessy a ovládání kufru".

  • 2 týdny později...

Tak dnes jsem to zkoušel i na svém Supu a dvojklikem lze zavřít i kufr i na velkou vzdálenost.

Vzhledem k tomu,jak často se tohle používá si nemyslím,že by nějak trpěl ovladač

Umět to nastavit i bez tohoto dvojkliku to je oč tu běží...

jasně,jen..použití je tak občasné,že není potřeba se za tím honit.

Dle zájmu a ostatních reakcích bych řekl, že to asi bude naopak....

Nehádám se,ale určo bych kvůli tomu nevážil dalekou cestu když to funguje-i když malilinko jinak

Předpokládám, že forum je od toho, abychom  si vyměňovali užitečné informace. Kdybych tušil, kolik celkem zbytečné diskuze vyvolá můj skromný příspěvek o možnosti zavírání kufru na delší vzdálenost, tak ho tady asi nedám (ale zřejmě by ho tady dal někdo jiný později). Chápu Ferdu25, že si se svým řešením pohrál a tak je mnohem elegantnější, ale někomu třeba vyhovuje jen ten dvojklik. Pokud bych měl cestu kolem, tak bych se taky stavil, ale jezdit přes celou republiku nemám v této fázi zapotřebí - obdobně jako Cosby. Omluva za OT.

Ne, ne. Je dobre, ze jsi to sem dal. Clovek ma na vyber.

Také Ferdovi jeho um neberu,pokud na to vše přišel sám smekám-opravdu,ale prostě něco jsou pí....,které nestojí za to řešit,navíc když to jde malinko jinak.

Zajímavé je, že jsi to po mě chtěl nastavit přes email hned jako první věc, po koupi Superba3.

Co??Dosah klíče??Tak to určitě né.Vnitřní tlačítko ano,ale né dosah klíče.protože tohle vůbec nepoužívám.

Po dnešním výletu do Strakonic se z mého Supa konečně stalo dospělé  auto.

VELKÉ díky Ferda25! Jsem maximálně spokojený, a fajn jsem si pokecal. 

Na Supa dokódovaný kufr na tlačítko, zadní LED při DRL, nový Fw pro Bolero, a spoustu dalších fičur. :-)

Ten kufr na tlačítko je prostě dokonalý! Ještě jednou velké díky Jirko.

Co umí novy fw Bolera?
To tlacitko me taky u Ferdy ceka.

To tlačítko na kufr je prostě pecka. :-)

Bolero propátrám zítra. Měl jsem problémy v chladu s dotekovým displayem. (Nereagoval) Tak snad to bude po upgradu lepší.

Nazdar Superbáci. Nevíte o někom v okolí Ostravy, kdo by dokázal nakódovat svícení zadních světel ve dne, popř. i jiné vychytávky...?

Kopřivnice.když tak napiš do SZ

Napsal jsem ti Cosby.

SZ nepřišla,tak mail- cosby@centrum.cz

Měl bych otázečku, jde nakodovat nějak asistenta parkování, když mám style, parkovací senzory, parkovací kameru, ale nemám tlačítko na středovém panelu.

Děkkuji

takže by musel být zásah rozebrání ..., pak by ale byla asik ztracena  záruka 5-ti letá

Vždy záleží, jak se realizuje instalace(možnost vrácení do původního stavu bez poškození elektroinstalace) + jak se k tomu bude stavět tvůj servis, kam jezdíš. Pokud jim to bude vadit, tak pak jedině najít takový co k tomu nebude mít odmítavý postoj a udrží Ti záruku.

Před hodinou, frenkyyy napsal:

Měl bych otázečku, jde nakodovat nějak asistenta parkování, když mám style, parkovací senzory, parkovací kameru, ale nemám tlačítko na středovém panelu.

Děkkuji

 

coz o to, mistni borci ti tu instalaci udelaji tak, ze ani servis nic nepozna (samozrejme, nemuzes jit reklamovat parkovaciho assistenta, kdyz jsi ho nikdy v aute nemel) ... nicmene nez ti sam zaparkuje, neskutecne dlouho to trva ... koukni treba na nejake video na youtubku, vim ze kdyz to natacej, obcas jedou schvalne pomalu, ale auto si nenajede, musis nekolikrat jet dopredu a dozadu aby spravne zaparkoval ... 

Zas taková katastrofa to není...spíš je třeba rozumět stavům kdy ho lze a nelze úspěšně použít.

 

 

 

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.