Přejít na obsah

Podzimní sraz 2015 10-13.září 2015 Vranov kemp Bítov


Airman64

Doporučené příspěvky

Takže je po srazu ... škoda .... :kol-26:  Třeba nezoufat a těšit se na další sraz v roce 2016 :kol-28: Všem moc děkuji za učast i těm kteří bohužel nedorazili snad dorazí příště :kol-28:  Sraz se velmi povedl co se týče počtem aut i bandou SuperBáků a také počasím které nám konečně přálo :-) Takže ještě jednou všem díky. Za team organizátorů Honza Pala , Víťa Brak a také stravovacího experta Jakub Filla a také nesmíme zapomenout na vedoucího kolony Filip Baloun

A také díky Barbora Skalíková zato, že jde vidět, že patříme všichni k sobě :kol-28:  Mikinky a trička :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je po sraze, uteklo to jak voda a to jsem tam byl od středy. Z mého pohledu se sraz povedl na výbornou. Nepršelo jako každý sraz, jen ze začátku st-čt, ale v hlavní srazové dny pá-so-ne bylo vcelku jasno a krásných +/- 20°C. Tento sraz přijelo i spousta nováčků kteří byli poprvé na sraze Superbů a myslím že všichni krásně zapadli a začlenili se! Co jsme napočítali tak se sjelo 35 kousků. Jedničky, dvojky (i 3.6 a taky jeden faceliftový a dorazil i Superb 3. generace který byl samozřejmě dlouho středem zájmu. V sobotu se jelo na vyjížďku, seřadili jsme se dole u chatek na place a po pár fotkách se se zavelilo k výjezdu. Byl to takovej fofr že i jeden člen přehlídl strom za sebou a už bylo neštěstí na světě, udělalo se opět pár fotek neštěstí, posbíraly střepy a vyrazilo se. Spanilá jízda proběhla na to jak se jelo daleko (48km tam) a v takovém počtu vcelku v poklidu. U Bazalů jsme to nějak poskládali a šlo se na oběd. Po obědě sme vyrazili k Albertu do Znojma na nákup potravin, kde jsme také udělali pár fotek a ještě přijel místní Superbák s jedničkovým kterého sme naverbovali k nám do clubu a ještě jsme mu domluvili ať si Supa na těch 19" sníží, a očividně neprostetoval :) Pak se pokračovalo zpět do kempu, po ceště ještě následovala zastávka na vyhlídce kousek od Hradu Bítov. Tam jsme se všicnhni naskládali do jedné řady a opět proběhlo pár fotek jak aut tak i všech zůčastněných. Po cestě do kempu jsem kolonu v Bítově seřadil na náměstí do U, (to původně v plánu nebylo :) ) aby se mohli pokochat krásou aut i místní v restauraci :) Večer následovala volná zábava jako každý večer, zkoumání aut clubáků, grilování, popijání a pokec nejen o autech. Na závěr děkuji pořadatelům Honza Pala, Víťa Brak, zprostředkovateli a zajištění restaurace Jakub Filla, Barbora Skalíková za trička a mikiny, Michal Bračík a Lenka Záhorcová za krásné clubové nálepky, Martin Hvoždara za guláš, Tomaskeny Baranovi za možnost projetí se v jeho nádherném Supu a nakonec Všem zůčastněným, díky kterým byla dobrá nálada po celou dobu srazu. Další sraz se už rýsuje, kde bude se zatím neví, jisté je že bude na jaře Květen/Červen 2016. Snad přijedou i Ti co jim to letos nevyšlo a taky i noví clubáci kteří jsou mezi náma vítáni. Přeji příjemný zbytek večera Superbáci a Superbačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi sraz byl jako vždy bomba, moc jsem si to užil, ikdyž jsem tam byl jen 24h, tak se jelo naplno. Příště udělám vše pro to, abych dorazil už dříve a nemusel to všechno dohánět za jeden den(večer)  :kol-28:  Ale i tak jsem vás všechny moc rád zase viděl a těď už hurá jaro šup šup jedééém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...