Přejít na obsah

Displeje climatroniku oII predface


BiGGy

Doporučené příspěvky

Já myslel že tím otočením je to černo-bílé... a ta zelená číslic po úpravě odpovídá potom té zelené co svítí teď jako pozadí? Resp. Otočím fólii a při zachování stejných barev a svítivosti se pouze prohodí barvy mezi sebou? Ja to ve skutečnosti nikde neviděl, takže abych to neudělal a ono to pak svítilo třeba zelené ale vyblitě, nebo tlumeně atp....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tedy tu výměnu provést? Jestli by mohl někdo kdo to opravdu vlastnoručně dělal (třeba Biggy), krok po kroku, nerad bych si to zničil [emoji6] a taky čím tu fólii potom nalepit zpátky...

Edit: teď když o tom přemýšlím, co ve dne kdy nesvítí palubka a ani tyhle panely? Bude to dost kontrastní, aby to za denního světla bylo vidět?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strigo :) posli mi jeste jednou svou adresu :)  poslu ti jeste displeje zdarma :) at nemusis rozdelavat ty svoje . vyzkousis ty moje :) poslu ti to cele i stema plechovyma ramečkama a uvidis jak ti to bude svitit se zelenyma ledkama . 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: teď když o tom přemýšlím, co ve dne kdy nesvítí palubka a ani tyhle panely? Bude to dost kontrastní, aby to za denního světla bylo vidět?

 

Ale to se pletes. Displeje Climatroniku sviti vzdy, kdyz je Climatronic zapnuty. Pri vypnutych svetlech sviti myslim dokonce jeste vice, nez kdyz jsou svetla zapnuta.  :kol-28:

 

Jinak Stringo, pokud ti nejake displeje zbudou, mohl bys mi je potom poslat. Klidne za nejaky mensi peniz. Taky bych to zkusil. :kol-33:

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak uz jsem ty displeje taky zkusil. Stejny vysledek jako u Stringa. :D Jeste casem zkusim nejak prohazet ty folie, ale s tou zelenou je to asi proste na nic...

 

BiGGy, v tom panelu, ktery jsi poslal Stringovi, jsou ty bile LED, ktere jsou pouzite na fotce, kterou jsi daval do tohoto vlakna? (Pouzit v jedne vete 3x slovo ktery... Dobra prasecina... :D) A co je to vubec za panel? Vidim, ze je tam spousta prepajenych LED...

 

post-82761-0-10655300-1465832629_thumb.j

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to zkusil. Vlevo je jen origo folie a vpravo jen nejaka jina, kterou tam BiGGy pridal. Ta origo je lepsi, lepe kryje okoli cisel (ale propousti o neco mene svetla pres zobrazovane cislice). Jeste nekdy zkusim oddelat "plastik", ktery je vlozeny mezi LED a samotny displej. Dost to ubira na intenzite podsviceni, ale asi je to tam kvuli dobremu rozptyleni svetla...

 

Jinak je dost na nic, ze jsou ty folie leskle. Original je matna, ale jen z jedne strany. Takze po pretoceni je to leskle a odrazi se tam spousta veci, napr. chrom na radici pace. Ale to uz by se poresilo treba pridanim dalsi folie...

 

post-82761-0-48728700-1465839260_thumb.j post-82761-0-53157200-1465839267_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panel byl spis testovaci protože jsem mel vice ruznych led a zkousel jsem ruzne svitivosti .ty bile led co tam jsou maji docela velkou svitivost . a co se tyče tech folii tak ano ty dve co jsou tam navic jsem zkousel byly fajn ze nezbarvovaly displej do zelena protože ty origo i když jsem je otočil a pouzil bile led stale to zbarvovalo do zeleno-modra ale zase tak nezakryvaly  okoli cislic jak pises . jinak posilal jsem to spis at si to vyzkousite než odlepite folie ze svych displeju :) ale ted jsem se nejak stratil nevim co myslis tou prasečinou ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tou prasecinou jsem myslel to, ze jsem v te me vete pouzil 3x slovo ktery/ktere/kterou. To neres. :D

 

Dnes jsem z Ciny objednal nejakou polarizacni folii (pry na iPhone, vubec nevim, co to bude) a taky nejakou matnou folii. Uvidim, az to prijde... Ale pokud to budu predelavat, tak bych urcite taky chtel bile podsviceni. Taky mam MaxiDOT a nechavat to zelene podle me nema smysl... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi tak jako z výroby to nikdy neuděláš, i Biggy to má nerovnoměrně a i třeba jak má ty červené co zobrazují sílu ventilátoru, tak mu každá svítí jinak... prostě ty LEDky jsou alchymie...

Kamarád co si s tím trochu hraje v práci, tak říkal, ze trefit odstíny a svítivost je hodně složité...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...