Přejít na obsah

Co je to maxidot?


Berry

Doporučené příspěvky

Když už jsme u toho tak bych se taky zeptal. Co to má za funkce? Má to nějaké speciélní funkce co palubní pc nemá? Vím že navíc to ukazuje otevřené dveře a rádio ale to poznám i bez toho.

Hrozně na to letěj holky..... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to, že nemusíš pořád přepínat když chceš vědět kolik je hodin:-) prkotina ale vždy mě sr...

A to je přesně důvod, proč do něho jdu. No ještě, že je to :specool:.

Protože palubní PC mám, origo rádio ani NAVI ne.

Tak to jsou docela drahé hodinky :D

Tj. ale votom to je, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to, že nemusíš pořád přepínat když chceš vědět kolik je hodin:-) prkotina ale vždy mě sr...

A to je přesně důvod, proč do něho jdu. No ještě, že je to :specool:.

Protože palubní PC mám, origo rádio ani NAVI ne.

Tak to jsou docela drahé hodinky :D

Ze bych se na to nevysral lol Dat ho do MR98 sou hodne drahy hodinky lol Mi trochu pripomina ten for, jakej je rozdil mezi pneumatikou Godd year a 365 pouzitejma sprckama....to je VERY Good Year lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo se možná pousměje, jiný zaklepe na čelo. Ale líná huba - holé neštěstí. Řekněte mi, prosím, co je to ten maxidot, k čemu se používá a jak to funguje. A proč vlastně nejde vyměnit to rádio. Díky.

Nevím proč by si měl někdo klepat na čelo či se ti smát, když se zeptáš na rovinu? Kdyby každej všechno věděl, tak by to stálo v životě pěkně za hovno.

Ty zase určitě víš jiné věci, co lidi tady netuší že existuje, tak že to neřeš, kluci ti to pěkně podali a je to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u toho tak bych se taky zeptal. Co to má za funkce? Má to nějaké speciélní funkce co palubní pc nemá? Vím že navíc to ukazuje otevřené dveře a rádio ale to poznám i bez toho.

Hrozně na to letěj holky..... B)

A ta funkce s těma holkama jde vyvolat i na normálním palubním PC ? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u toho tak bych se taky zeptal. Co to má za funkce? Má to nějaké speciélní funkce co palubní pc nemá? Vím že navíc to ukazuje otevřené dveře a rádio ale to poznám i bez toho.

Hrozně na to letěj holky..... B)

A ta funkce s těma holkama jde vyvolat i na normálním palubním PC ? :smich:

:smich:

Prosímtě, jak bys ji chtěl vyvolat na sedmisegmentu :doh, to bys musel hodně řvát :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...