Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Já bych to tak nehrotil, řekněme, že jsou ty oči jiný než na co jsme byli doposud zvyklí. Když so objevil FL měl jsem ještě možnost objednat pFL, ale nakonec jsem se rozhodl, že počkám na FL. Je pravda, že určitou roli v tom rozhodování hrály i nové výbavové prvky včetně infotainmentu. Už teď vidím, že toho nelituji.

Budou v základu (metalu) nějaké nové barvičky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ani nejde o to, že jsou ta světla 4, i když tedy navzdory domnělé popularitě nikdy úspěšná nebyla.
Aspoň za mě jde o tu naprosto nesmyslnou různorodost designu a myslím, že to je důvod, proč se to většině lidí nelíbí.
Nejsem designérem aut, no o design a architekturu se zajímám a dělám s ním už mnoho let a vždy jsem zastáncem 2 vět: "V jednoduchosti je krása" a "Detaily tvoří celek". V tomto případě neplatí ani jedno. Je to překombinované, tvarově vůči zbytku auta naprosto nesourodé a prostě to působí asi stejně, jako lepenková krabice, nalepená na Clio s novým názvem Thalia - taky nikdo nevěří, že to auto takto mělo vypadat...

Ale abych nebyl opět za největšího netvora, podotýkám, že to každý může vidět jinak a je to jen můj názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, luban napsal:

Habi001 - díky, tak to se budu muset smířit se stávající nabídkou, do 22KT čekat nebudu ;)

_Denis_   - "V jednoduchosti je krása" a "Detaily tvoří celek"  - svatá pravda, s tím souhlasím.

stanmar - proč tě děsí?

 

před 5 hodinami, Martin Bednář napsal:

stanmar: taky by me zajimalo proc?

 

No moje řada motoru 1,8 Tsi nebyla pořádně vychytaná a to se dělala několik let...

1,4 TSi (ACT) - teprve krátce na pořádné závěry a hned k tomu přijde úplně nový motor 1,5 TSI.

I když mě to mrzí, nevěřím vývoji natolik, abych neměl obavy z nějakých kiksů.

Toť vše.

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem byl naštvanej. A ty bys nebyl?  Ale když jsem zhodnotil co bych mohl pořídit za klumpy jiných značek, vycházela mi v té době oktávka nejlépe. Hlavně se v ní cítím dobře, všechno mi sedí, ovládání, mám dost místa, spolujezdci i vzadu mají dost místa, velký kufr a motor dostatečný k mému ježdění. No a vlastně se mi trojka furt líbí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I v době, když ho štve současné vrzání interiéru ;)
Já nejsem odpůrcem značky, ale ani naivní ovečkou. Některé věci zveličuji, to uznávám, ale vlastně to hlavně natruc těm, pro které jsou ta auta modlou, lepší než Rolls-Royce a bez kapky kritiky je vše nej a kdo tvrdí opak, je kretén. Jinak jsem naopak bývalým a dlouholetým fandou značky, který je zklamaný a zhnusený tím, co se s ní děje dle trendu dnešní doby.. Nic víc v tom není :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...